Футболісти “Прикарпаття” втратили перемогу у першому домашньому матчі сезону (ФОТО, ВІДЕО)

02 Сер, 2019 22:09

Іванофранківці двічі були попереду в рахунку, і маючи перевагу у кількості, не зуміли перемогти.

Другого серпня у матчі другого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги футболісти “Прикарпаття” приймали “Авангард” з Краматорська.

Вже зі стартових хвилин обидві команди показували непоступливий футбол, було багато боротьби на кожному клаптику поля. Однак вже на 12-ій хвилині після розіграшу кутового головою зумів забити нападник господарів Роман Барчук. Не втримав радісних емоцій від першого голу навіть наставник франківців Володимир Ковалюк, котрий показав свої жонглювальні вміння з пляшкою води, інформує “Галка”.

Та ще до перерви гості зрівняли рахунок – і також після стандарту ударом головою. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Непоступливою була гра і в другій половині гри. Зокрема через дві жовті картки на 60-ій хвилині з поля вилучили гравця “Авангарду”. З кількісною перевагою іванофранківцям вдалося забити другий м’яч. Одразу після виходу на поле “свіжий” Худобяк заробив кутовий, а потім забив ударом головою після його розіграшу.

Сталося це на 70-ій хвилині, і, зважаючи на перевагу в гравцях, здавалося б, що перемоги вже не впустити. Однак краматорцям на 81-хвилині після контратаки вдалося зрівняти рахунок.  Незважаючи на старання іванофранківців, переможний м’яч забити вони не змогли – 2:2.

Наступної суботи “Прикарпаття” на виїзді зустрінеться з луцькою “Волинню”.