Футболісти “Прикарпаття” завдяки голу-красеню перервали чотириматчеву безвиграшну серію (ВІДЕО)

16 Лис, 2020 09:38

Команди підходили до першого після паузи матчу в Івано-Франківську в різному настрої.

“Прикарпаття” лише на один заліковий пункт випереджало передостанню команду чемпіонату. Підопічні Руслана Мостового набрали всього один заліковий пункт в чотирьох матчах. “Альянс” навпаки, окрилений перемогою в минулому турі над “Вересом”. Гості не мали наміру зупинятися на досягнутому. Поєдинок обіцяв бути напруженим і безкомпромісним.

Але початок вийшов небагатим на моменти. Господарі прибрали м’яч до ніг, шукали шляхи до воріт суперника і на 27-й хвилині досягли успіху в цьому. Пройшла атака по центру, Сад відкинув м’яч назад на Сондея, який наважився на удар метрів з 27-и. Постріл вийшов класним – і це 1:0!

Ще через дві хвилини Кузьмин увірвався в штрафну, але на удар сил вже не вистачило.

Господарі контролювали гру весь тайм, зумівши піти на перерву, ведучи в рахунку. Другий тайм вийшов досить похмурим, як і погода в Івано-Франківську. Гості були заряджені відігратися, але абсолютно беззубо виглядали в атаці. У підсумку, господарі здобули важливу для себе третю перемогу і ще більше віддалилися від зони вильоту.

Man of the Match Валерій Сад (Прикарпаття)
Відмінний матч півзахисника команди з Івано-Франківська. Завдяки його діям був відіграний центр поля, де люблять господарювати саме підопічні Ярошенка. А з цим прийшла і перемога. Ну і асист в актив молодого гравця буде не зайвим, пише Sport Arena.