Футболісти “Прикарпаття” здобули першу перемогу в сезоні (ВІДЕО)

12 Жов, 2020 09:38

У матчі шостого туру Першої ліги футболісти “Прикарпаття” на виїзді здолали кременчузький “Кремінь” – 0:1.

Представники Західної України свідомо віддали м’яч супернику, але на контратаках діяли дуже і дуже небезпечно. Чого тільки вартий епізод в кінці першого тайму, коли Олійник завадив забити Цюцюрі із забійної позиції. Воротар “Кременя” виручив і на перших хвилинах другої половини, коли ключовим гравцем епізоду був уже Вацеба.

“Кремінь” діяв ще активніше, але в атаці вони брали не якістю, а кількістю. За числом ударів вони точно перевершили суперника, але з небезпечних можна згадати лише удар Луїза Фернандо після кутового, а також хороший постріл Куліша. Цього виявилося замало, щоб пробити Івана Піцана. А ось “Прикарпаття” свій гол знайшло. Позиційна атака призвела до прострілу Семотюка з правого флангу, який в дотик зумів завершити Дитко. Злагоджені дії всіх гравців атаки гостей – 0:1.

Головко пішов у ва-банк, вирішивши останні хвилини зіграти з трьома захисниками і, по суті, з шістьма футболістами атаки. Грізно це буде виглядати тільки в післяматчевому протоколі, адже до небезпеки справа не дійшла. “Кремінь” другий тур поспіль програє і ще нижче опускається в таблиці. Однак, за одним з фізичних футбольних законів – поки одна команда очки втрачає, інша їх обов’язково знаходить. “Прикарпаття” вперше в сезоні перемагає і вже вибирається з небезпечної зони – на 12-те місце з-поміж 16-ти команд.

UA-Футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. 6 тур
«Кремінь» (Кременчук) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:1 (0:0)
Гол:
 Дитко (82).

Кремінь: Олійник, Мягков, Антоніо, Бородай (Мурашов, 88), Чеботаєв, Білоус (Галата, 46), Геловані, Луїс, Бичков (Кривенко, 77), Сорокін, Куліш.
Прикарпаття: Піцан, Кузьмин, Мелінишин, Француз, Сікач, Воробчак (Януш, 90+5), Кохман (Дербах, 69), Семотюк (Хома, 83), Вацеба, Волошинович (Шпирка, 76), Цюцюра (Дитко, 65).
Попередження: Антоніо (57) – Семотюк (72), Кузьмин (90+4).

11 жовтня 2020 року. 16:00. Кременчук, стадіон “Кремінь-Арена”. 300 глядачів. + 19 С
Арбітр: О.Афанасьєв (Харків). Асистенти арбітра: О.Лапицький, О.Вітт (Київ).
4-й арбітр: О.Садовий (Кременчук). Спостерігач арбітражу: О.Якименко (Київ).