Футболісти “Прикарпаття” здобули першу за два місяці домашню перемогу (ВІДЕО)

11 Жов, 2019 20:22

У домашньому матчі іванофранківці змогли здобути перемогу над Металургом із “Запоріжжя”.

У матчі 13-го туру Першої ліги прикарпатці відкрили рахунок вже на четвертій хвилині. Це Роман Кузьмин вдарив з лінії шрафної та застав зненацька голкіпера суперників. Далі господарі мали ще кілька небезпечних моментів та дещо збавили обороти. Цим на сороковій хвилині скористалися запоріжці, яким вдалося зрівняти рахунок. При 1:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі “Прикарпаття” взялася активніше атакувати, і випади іванофранківців часто зустрічали фолами. Через другу жовту карту одного з гравців “Металург” залишився у меншості. За кількісної переваги та безлічі гольових моментів господарі таки змогли вийти вперед – на 74-ій хвилині забив Василь Дербах.

З рахунком 2:1 матч дійшов до кінця, пише “Галка”.
До слова, востаннє на рідному полі футболісти “Прикарпаття” перемагали ще другого серпня. Хоч гра завершилася з рахунком 2:2, “Авангарду” зарахували технічну поразку за неправильно заміну гравця.

Наразі іванофранківці у турнірній таблиці дванадцяті, але за умов завтрашніх поразок сусідів можуть піднятися на три сходинки вгору.