Футболісти “Прикарпаття” здобули виїзну перемогу над “Агробізнесом” (ВІДЕО)

25 Кві, 2019 19:53

У матчі 25 туру Першої ліги гравці “Прикарпаття” зустрілися з принциповим суперником – “Агробізнесом” з Волочиська.

Саме “Агробізнес” іванофранківці не могли перемогти у Другій лізі, натомість вже перемагали раз у Першій лізі вдома.

У звітному матчі початок видався кращим для гостей – Богдан Оринчак на 20-ій хвилині після індивідуальних дій відкрив рахунок у грі. А через 15 хвилин класним ударом головою в протихід голкіперу подвоїв перевагу Роман Барчук. 0:2 і команди пішли на перерву.

Після неї господарі кинули всі сили на порятунок рахунку – і відквитати один м’яч їм вдалося. Однак майже зразу Богдан Оринчак оформив дубль, скориставшись помилкою голкіпера на виході. 1:3. Та “Агробізнес” зброю не склав – і в гру після дубля Богдана Семенця знову повернулася інтрига – 2:3. Однак гравці “Прикарпаття” своєї перемоги не відпустили.

У середу , першого травня, іванофранківці прийматимуть луцьку “Волинь”. У турнірній таблиці підопічні Володимира Ковалюка й далі на десятій сходинці.