Футболісти “Прикарпаття” здолали “Агробізнес” і перервали серію поразок (ВІДЕО)

05 Жов, 2019 17:12

П’ятого жовтня в рамках 12 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу “Прикарпаття” зіграло на виїзді з “Агробізнесом” із Волочиська.

За останні роки протистояння цих команд стали принциповими, тож і сьогодні обидва суперники активно вступили в боротьбу, інформує “Галка”.

Першими у цьому матчі відзначилися франківці. На 20-ій хвилині матчу Команда рідного краю скористалася помилкою господарів у центрі поля. Богдан Оринчак практично з лінії штрафного майданчика потужно пробив по воротах – 0:1, голкіпер “Агробізнесу” не врятував.

Проте у компенсований до першого тайму час господарі таки зуміли зрівняти рахунок. Гол до свого активу записав Сергій Семенюк.

На старті другої половини зустрічі іванофранківці відзначилися вдруге – знову після помилки гравців “Агробізнеса”. Потужним ударом під поперечину Роман Барчук вивів “Прикарпаття” вперед.

Попри досить велику кількість нагод, які були в обох команд, більше голів глядачі в цьому матчі не побачили. У підсумку – 1:2 на користь Команди рідного краю, яка перервала свою триматчеву серію поразок.

Наразі у скарбничці “Прикарпаття” – 13 очок у 12 матчах.