Футболісти “Прикарпаття” зіграли в “суху” нічию з дублерами львівських “Карпат” (ФОТО)

13 Feb, 2020 09:13

У рамках підготовки до весняної частини чемпіонату України з футболу Першої ліги МФК “Прикарпаття” на стадіоні “Хет-Трик Арена” зіграло черговий товариський матч.

Цього разу суперником підопічних Володимира Ковалюка стали “дублери” львівських “Карпат”, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

“Під акомпанемент сильного снігопаду у першому таймі та поривів вітру у другому таймі команди так і не зуміли “розмочити” ворота один одного, зігравши в підсумку 0:0″, – йдеться в повідомленні.

Свій наступний товариський матч Команда рідного краю зіграє у неділю, 16 лютого. У Львові на стадіоні “Сокіл” франківські футболісти поміряються силами з прем’єрліговим “Львовом”.