Футболістка з Франківська підписала новий контракт у Росії (ФОТО)

Автор: Турій Роман

21 Apr, 2015 23:40

Поділитись публікацією
Футболістка з Франківська підписала новий контракт у Росії (ФОТО)

Одна з наймолодших дебютанток в історії національної жіночої збірної Оксана Яковишин поповнила ряди підмосковного ЖФК “Зоркий”.

До складу красногорців вихованка івано-франківської ДЮСШ-3 перейшла з саранської “Мордовочки”, яка цього міжсезоння припинила своє існування. У новій команді Яковишин виступатиме під 10 ігровим номером. У стартовій грі нового чемпіонату Росії проти пермської “Звєзди-2005” 22-річна нападниця відіграла перший тайм.

Розпочала свою ігрову кар’єру Яковишин у калуському “Нафтохіміку”, дебютувавши у складі калушанок у віці 15 років. Згодом перебралась до чернігівської “Легенди”, де двічі ставала чемпіонкою України. Саме зі стану “Легенди” отримала виклик до національної збірної України, в якій дебютувала у віці 16 років. У 2011 році підписала контракт з однією з найтитулованіших команд Росії “Росіянкою” з Красноармійська. Відігравши у складі “Росіянки” 5 матчів, була відправлена в оренду до саранської “Мордовочки”. Сезон 2012 року наша збірниця пропустила, тоді як 2013 року знову відправилась в оренду до рідного “Нафтохіміка”. Останнім клубом 21-річної нападниці була “Мордовочка”.