Футболісти “Прикарпаття” перемогли у четвертому спарингу міжсезоння (ФОТО)

Автор: Застава Максим

07 Бер, 2023 21:31

Сьомого березня івано-франківська команда провела свій четвертий спаринг в рамках підготовки до весняної частини сезону – і перемогла.

Суперником “Прикарпаття” був один із лідерів групи 1 аматорського чемпіонату України – стрийська “Скала 1911”. Гра відбулася на штучному полі “Хет-трик Арени” з вимушеними паузами на дві повітряні тривоги, пише “Галка” з посиланням на sport.if.ua.

Вже у самому дебюті господарі могли відкривати рахунок, але трохи не пощастило із завершальним ударом. У першому таймі господарі володіли ігровою перевагою, що втілилося у два забиті м’ячі. Обидва голи вийшли дуже схожі: пройшли передачі у вільну зону, а далі на швидкості Андрій Хома відірвався від захисників і холоднокровно пробив повз голкіпера стриян – 2:0. Швидкий дубль нападника “Прикарпаття” – всього за п’ять хвилин.

У перерві у складі обох команд відбулися ряд замін, і гості заграли агресивніше. Сердюк, який після відпочинку замінив Герича, двічі виручив свою команду на початку другої половини, а моменти “Скали 1911” були доволі небезпечні. Згодом свої шанси зіграти за першу команду “Прикарпаття” отримали 19-річні Михальчук і Дмитрук, які лише у суботу стали володарями Кубка ДЮФЛУ U-19/U-17, а також Лабич з “Прикарпаття-Тепловика”.

Іванофранківці й надалі контролювали перебіг гри, могли відзначитись Юрій Радульський і Соловйов, але стрийський воротар зіграв надійно. Та все ж на 78-й хвилині після навісу з кутового Матушевський майстерно зіграв на добиванні та встановив остаточний підсумок спарингу – 3:0.