Футболісти “Прикарпаття” розгромно програли “Інгульцю” у матчі Першої ліги (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

28 Кві, 2024 12:32

У шостому турі чемпіонату України з футболу серед команд чемпіонської групи Першої ліги сезону 2023/24 – “Прикарпаття” на виїзді із рахунком 0:4 програло “Інгульцю”.

Поєдинок тривав у Львові 27 квітня, пише “Галка” з посиланням на сайт “Прикарпаття“.

“Перемога Інгульця у Львові не лише скоротила його критичне відставання від Карпат, а й закріпила положення підопічних Лупашка на другому місці – а це питання прямого підвищення в класі. Звісно, після такого важливого виграшу важливо швидко опуститися на землю та вдало зіграти проти суперника, який ніби простіший: але, хоча Прикарпаття посідає аж восьме місце, із п’яти матчів в Інгульця виграло два – і всі «всуху».

Щоправда, після перемоги з Полтавою (3:1 вдома) прикарпатці втратили через дискваліфікацію провідного лівого крайнього півзахисника Сьомку. Інгулець через перебір карток змушений обійтися без героя попереднього матчу – вінгера Козака (він забив Карпатам і заробив пенальті під переможний м’яч)”, – йдеться у повідомленні.

Найяскравіші й вирішальні моменти

Дуже активно почав цей матч півзахисник Кольцов. Ще на третій хвилині з лівого кута карного майданчика він закрутив над поперечиною. Проте вже за мить Шершень у центрі поля підключив Сада, чию проникаючу передачу використав активний Білоцерковець. Він справа прорвався на воротаря й пробив повз нього – 1:0.

Далі Сітало замкнув головою м’яку подачу головою – 2:0. Це шостий гол у чемпіонаті для Артема, який системно грає центрфорварда. Влучив у дев’ятку. А через дві хвилини буквально вже Сітало з правого флангу від лицьової знайшов Богунова, який буквально заносив м’яча в сітку зблизька – 3:0. Для Ярослава це другий гол поспіль за останні тури, а загалом 23 матчах у нього сім забитих м’ячів.

А ще до перерви Кольцов оформив дубль. Після подачі Богунова Сітало програв верхову боротьбу, проте вийшло так, що м’яч відскочив прямо на Віталія, який в один дотик з правої ноги зарядив у ближній кут з-за меж карного майданчика – 4:0. Віталій шість із дев’яти попередніх голів провів з пенальті, проте, як він показує на полі, з гри забиває також майстерно. 10 голів тепер у центрхава господарів у цьому чемпіонаті.

Після перерви, очікувано, Інгулець не форсував подій, а от спроби Букайкчийського, Шинкаренка та Барчука відіграти хоча б один гол не давали результату. Словом, другий тайм за насиченістю та кількістю подій аж ніяк не міг зрівнятися з першим. Проте на відчутній перевазі господарів це вже ніяк не могло позначитися. Дуже впевнено після невдачі Лівого берега почувається на другому місці Інгулець.

У сьомому турі “Прикарпаття” зіграє на власному полі проти “Маріуполя”.