Футболісти “Прикарпаття” точно не вилетять з Першої ліги: у вирішальному матчі закріпилися у п’ятірці групи “А”

Автор: Жанна Головенко

24 Лис, 2023 20:14

Івано-франківська команда завершила осінню частину сезону на мажорній ноті, у західноукраїнському дербі здобувши домашню перемогу над «Агробізнесом».

Про це пише Галка з посиланням на сторінку МФК Прикарпаття.

Наприкінці першого тайму після подачі Цюцюри з кутового і скидки від Демківа рахунок відкрив найкращий голеадор чемпіонату Андрій Хома – 1:0.

Після перерви центральний захисник господарів Василь Француз збільшив перевагу іванофранківців, вдало зігравши головою після подачі з кутового – 2:0. Відтак, “Прикарпаття”, незалежно від інших результатів 18-го туру, завершує осінню частину сезону на п’ятому місці й навесні гратиме у Чемпіонській групі.