Футболісти “Прикарпаття” у контрольному матчі програли суперникам із Черкас (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

24 Feb, 2023 15:44

24 лютого “Прикарпаття” зіграло свій третій зимовий спаринг. Суперником іванофранківців став черкаський “ЛНЗ”, який завершує навчально-тренувальний збір у Винниках. Контрольний матч відбувся на штучному полі Академії футболу ФК “Рух”.

Для обох команд це був заключний поєдинок на перших зборах. На початку зустрічі гості могли відкривати рахунок: після навісу Попчука з правого флангу Стаднік класно пробив головою, але Самойленко блискуче зреагував і перевів м’яча на кутовий. А через п’ять хвилин забили вже черкащани: спершу Герич парирував удар, на добивання Нехтія зреагували захисники, але дальному пострілу від Бойка ніхто не зміг завадити – 1:0.

На 28-й хвилині “Прикарпаття” створило ще один небезпечний момент, коли Француз виграв верхову боротьбу і головою скинув під удар Попчуку, але новачок іванофранківців з кількох метрів пробив над поперечиною. Другий тайм активніше розпочали гості, організувавши кілька непоганих моментів. Барчук навіть забив головою, однак з порушенням правил, тож арбітр скасував взяття воріт.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт МФК “Прикарпаття”.

Згодом Тищенко з Синьогубом на швидкості класно зіграли в “стінку” один з одним, але змарнували стовідсоткову нагоду. На 63-й хвилині захисники збили Нехтія у штрафному, і Тищенко чітко реалізував пенальті – 2:0. Невдовзі “зелено-жовті” відповіли ударом у стійку, а на 79-й хвилині після небезпечної подачі з правого краю Солдат зрізав м’яч у власні ворота – 2:1.

Втім, мінімальною перевага “ЛНЗ” протрималася недовго – після навісу Тищенко виграв “другий поверх” і ударом головою оформив дубль – 3:1. Іванофранківці намагалися відігратися, створивши кілька моментів наприкінці. З ударами Стадніка і Рудюка впорався голкіпер, а Геник зі штрафного пробив вище воріт.

«ЛНЗ» (Черкаси) – «Прикарпаття ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 3:1 (1:0)