Футболісти “Прикарпаття” зіграли в нічию з “Маріуполем” (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

29 Бер, 2024 19:08

29 березня в матчі другого туру весняної частини сезону “Маріуполь” приймав “Прикарпаття” на “НТК ім. В. Баннікова”. Команди зіграли в нічию.

Про це пише Галка з посиланням на ФК “Прикарпаття”.

“Прикарпаття” поступилося “Інгульцю”, але цей матч провальним точно не можна було назвати. Олег Краснопьоров з перших хвилин випустив Мочевінського, Мнишенка та Зубкова, які суттєво допомогли приазовцям у другому таймі матчу з “Епіцентром”.

Господарі активно розпочали зустріч і вже на десятій хвилині відкрили рахунок. Удар Пуди відбив голкіпер, але першим на добиванні опинився Ілля Зубков – 1:0. Для нього це другий гол у двох офіційних матчах цього року. Проте, досить швидко іванофранківці відігралися. М’яч у свій актив записав Сергій Швець – 1:1. Ефективно команди грали в атаці, хоч і моментів було небагато.

На 32-й хвилині з меж штрафної повз дальній кут пробив Хома. Найкращий бомбардир першої ліги втратив шикарну можливість вивести свою команду вперед. До перерви цікавіше грали гості, але забити ще вони не змогли.

У дебюті другого тайму головою пробивав Цюцюра, але Караващенко зреагував на цей удар. Гості грали краще, але вийти вперед ніяк не могли. Другий тур поспіль у приазовців були суттєві проблеми з конструктивом. У другій половині тайму вже більше контролювали м’яч футболісти “Маріуполя”, але без небезпечних моментів. У підсумку, гра завершилася внічию.