Футболісти “Прикарпаття” здобули перемогу над хмельницьким “Поділлям”

16 Oct, 2021 15:41

16 жовтня у матчі 14-го туру чемпіонату Першої ліги футболісти “Прикарпаття” на виїзді здолали сусіда по турнірній таблиці – хмельницьке “Поділля” – 0:2.

Долю матчу було вирішено у першому таймі. Іванофранківцям, котрі грали без основного бомбардира Романа Барчука, вдалося двічі забити ще до перерви.

На шістнадцятій хвилині після розіграшу кутового головою підправив м’яч у ворота Василь Цюцюра. Він же на 32-ій хвилині заробив штрафний перед карним майданчиком – вдало пробив по воротах Назар Воробчак і м’яч від стійки воріт влучив у ціль.

У другій половині гри господарі намагалися врятувати результат, але невдало. У турнірній таблиці іванофранківці обійшли “Поділля” і після 14-ти матчів піднялися на п’яту сходинку Першої ліги, пише “Галка”.