Футболісти “Прикарпаття” на полі суперників перемогли херсонський “Кристал”

Автор: Єва Жасминова

16 May, 2021 18:15

У битві аутсайдерів міг визначитися перший невдаха чемпіонату, якому доведеться опуститися в Другу лігу. Для цього “Кристалу” вистачало б навіть нічиєї, не кажучи про поразку. “Прикарпаття”, у якого ще гра в запасі, мало можливість в очному протистоянні поліпшити своє турнірне становище.

Пропускна серія херсонців триває п’ять матчів, причому підопічні Вадима Євтушенка менше двох голів за гру не пропускають. Прикарпатці на полях суперників не перемагали вже вісім ігор поспіль, йдеться на сайті ФК “Прикарпаття”.

Вже на сьомій хвилині після кутового гравець “Прикарпаття” відправив м’яч у сітку, але було зафіксовано порушення на Солдатенку. Гості активно почали гру, а у “Кристала” нічого не виходило в атаці. На 13-й хвилині після передачі Барчука небезпечно пробивав Сікач, але мимо цілі. Після середини тайму підопічні Євтушенка додали в активності. У компенсований час Головкін метрів з восьми пробив у поперечину. Це був найбільш реальний момент за весь тайм.

Господарі активізувалися після перерви, але “Кристалу” не вистачало конструктиву. А ось івано-франківців завелися. На 67-й хвилині Воробчак пробивав небезпечно, але здорово зіграв Солдатенко. Це перший гольовий момент для гостей. На 77-й хвилині господарі залишилися в меншості. Підвів свою команду Вакуленко, який отримав друге попередження. Це надихнуло гостей.

На 83-й хвилині після навісу зі штрафного з ударом Воробчака впорався Солдатенко, але першим на добиванні виявився Іван Пастух – 0:1. В кінці матчу на поле вибігли уболівальники. Але навіть після такого «підбадьорення» зрівняти рахунок херсонці так і не змогли. Таким чином, матч завершився мінімальною перемогою івано-франківців, а “Кристал” достроково вилітає в Другу лігу.

Man of the Match: Іван Пастух (Прикарпаття)
23-річний захисник вийшов на заміну і приніс перемогу своїй команді в дуже непростому матчі.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 26 тур
«Кристал» (Херсон) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:1 (0:0)
Гол: Пастух (83).

Кристал (старт): Солдатенко, Лаптєв, Максименко, Кіричук, Сениця, Сорокін, Дмитренко, Шмат, Головкін, Вакуленко, Клюєв.
Прикарпаття (старт): Піцан, Мелінишин, Курко, Француз, Сікач, Волошинович, Геник, Кузьмин, Воробчак, Семотюк, Барчук.
Вилучення: Вакуленко (77, друге попередження).

16 травня 2021 року. 15:00. Херсон, стадіон “Кристал”.
Арбітр: П.Дубровець (Житомир). Асистенти арбітра: М.Близнюк (Харків), Р.Якимик (Львів).
4-й арбітр: І.Пасхал (Херсон). Спостерігач арбітражу: О.Латоша (Мелітополь).

Домашня поразка відправляє Кристал до Другої ліги

Вельми закритий матч побачили вболівальники на херсонському стадіоні, де їх улюбленці з “Кристалу” приймали івано-франківське “Прикарпаття”. Живішою гра стала після перерви, тоді як за весь перший тайм єдиний момент можна було відзначити лише в компенсований час, коли Іван Головкін струсонув поперечину.

Забивати могли після перерви і гості, і господарі, але пробити воротаря “Кристала” зумів Іван Пастух лише після того, як господарів на полі стало менше. У штовханині біля воріт він проштовхнув м’яча до сітки воріт, хоч боковий арбітр просигналізував про порушення правил – 0:1.

Щоправда, головний рефері матчу його не підтримав, а свою мотивацію незабаром пояснив разлюченим запасним херсонців. Хотів почути пояснення і вболівальник “Кристалу”, який вирушив незабаром до Павлу Дубровця, але суддя вчасно зреагував і зміг втекти від переслідувача, поки того не повалили на газон співробітники поліції.

“Кристал” втратив всі шанси зачепитися за 14-е місце, ну а для “Прикарпаття” боротьба з “Кременем” за виживання триває. Три з п’яти матчів, що залишилися, франківці проведуть вдома, так що можна їх назвати все ж однозначним фаворитом в цьому заочному батлі.