Футболісти “Прикарпаття” програли основному конкуренту і опустилися в зону вильоту Першої Ліги (ВІДЕО)

24 Кві, 2021 17:24

24 квітня футболісти “Прикарпаття” програли тернопільській “Ниві” та опустилися у зону вильоту з турніру – 2:1.

У матчі, що відбувався у Львові, першими на 36-ій хвилині забили тернополяни, котрі скористалися помилкою франківців у захисті.

По перерві прикарпатці змогли відквитати м’яч – після подачі з кутового на 65-ій хвилині забив Роман Барчук.  Та на 80-ій хвилині футболісти “Ниви” вийшли вперед – теж після розіграшу кутового. Підопічні Руслана Мостового мали кілька моментів аби врятувати гру, але забити так і не вдалося.

У турнірній таблиці “Нива” обійшла “Прикарпаття” на три очки і тепер франківці – другі з кінця та опинилися у зоні вильоту Першої ліги, пише “Галка”.

До слова, гравці з Тернополя донині програвали вже сім матчів поспіль.