Футболісти “Прикарпаття” вдома впевнено переграли “Авангард” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

30 Тра, 2021 18:30

30 травня футболісти “Прикарпаття”, з рахунком 3-1, переграли краматорський “Авангард”.

На важкому полі, та ще й під акомпанемент дощу, в першому таймі “Прикарпаття” повністю переграло “Авангард” і пішло на перерву з комфортною перевагою. Могла вона бути й взагалі розгромною, якби Роман Барчук забив пенальті, яке сам же і заробив. Але форвард іванофранківців з точки відправив м’яча вище поперечини, пише UA-Футбол.

Правда той же Барчук через п’ять хвилин все ж розмочив Микиту Якубенка, хоч і у краматорчан були вельми обґрунтовані претензії з приводу того, що вибивався м’яч з рук голкіпера вже у зафіксованому стані. Проте, суддя скасувати взяття воріт не наважився. Ну а другий м’яч оформив Іван Сондей, скориставшись позиційною помилкою оборони та розстріляв кіпера з близької відстані.

В середині другого тайму команди обмінялися голами – на результативну дію Павла Похитайла відповів буквально відразу ж Василь Цюцюра. Таким чином, “Прикарпаття” за рахунок перемоги в очному матчі підтяглося до “Авангарду” на відстань двох очок.

Прикарпаття – Авангард 3:1 (2:0)