Футболісти “Прикарпаття” впевнено здолали “Краматорськ”

Автор: Костинюк Олександр

05 Вер, 2021 17:56

Гості з Краматорська майже весь другий тайм провели в меншості.

В Івано-Франківську місцеве “Прикарпаття” приймало “Краматорськ” – поки що головне відкриття нового сезону Першої ліги. Дійсно, команда Олексія Городова, яка не вражала результатами в минулому сезоні, поки що йде серед лідерів турнірної таблиці, поступаючись лише “Металісту” і “Кривбасу”. У стартових шести турах команда з Донецької області виграла чотири матчі і програла в двох, однак тепер, з огляду на набрану форму, з “Краматорськом” вже почали рахуватися і серйозно підходити до таких матчів.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sportarena.

“Прикарпаття” лише в минулому турі зуміло покинути зону вильоту завдяки успіху над “ВПК-Агро”, а до цього підопічні Рипана перебували внизу таблиці. Про стартовий успіх в матчі з Ужгородом (6:0) в Івано-Франківську вже повинні забути, адже зараз почався новий період, де серед рівних конкурентів необхідно чіплятися за кожне очко – тільки так можна уникнути вильоту в Другу лігу для сьогоднішніх господарів.

І саме господарі активніше почали поєдинок, вже з перших хвилин активно прориваючись до штрафного майданчика “Краматорська”. Гості шукали свої шанси на контратаках на старті матчу, але зробити якийсь акцентований вихід до воріт “Прикарпаття” не вдавалося. Був шанс у команди Городова після виконання штрафного від Максима Єрмоленко, але він відправив м’яч над воротами Івана Піцана. Відповідь “Прикарпаття” вийшла ще більш небезпечна: здорово пробив Волошинович з лінії штрафного в кут, змусивши вступити в гру Поспєлова.

В середині першого тайму “Краматорськ” заробив хороший стандарт, коли Семотюк завалив на газон Єрмоленко поруч з власномим штрафним майданчиком: до м’яча підійшов Денис Ндукве і пробивав дуже здорово над стінкою, але потрапив лише в поперечину воріт Піцана. Все той же Ндукве після перепасування з Ярошенко непогано пробивав з лівої ноги зльоту – над воротами “Прикарпаття”. Був шикарний момент і у господарів: Барчук здійснив відмінний сольний прохід в чужу штрафну, проте потужним ударом послав м’яч вище воріт. 0:0 до перерви. А в самій кінцівці тайму “Прикарпаття” таки вийшло вперед! Після удару в ствір з краю штрафного, здається, від Сондея Поспєлов зіграв невпевнено і відбив м’яч перед собою, після чого Барчук скинув круглого під удар Волошиновичу, а той розстріляв вже порожні ворота гостей – 1:0. З мінімальною перевагою клубу з Івано-Франківська суддя свиснув про перерву.

Натхнені кінцівкою першого тайму футболісти “Прикарпаття” відразу ж помчали вперед і в другій половині. Можна згадати скидання головою Воробчака в напрямку Барчука, але завадив лідеру господарів пробити захисник гостей, а потім Барчук все таки завдав непоганий удар без опіки з боку суперників, але підвела точність. “Краматорськ” і так підсів в другій половині, так ще і Денис Ндукве був видалений з поля на 55-й хвилині, причому цілком справедливо – з Волошиновичем гравець “Краматорська” посварився і обидва футболісти отримали по жовтій картці, але для Ндукве вона виявилася вже другою.

“Краматорськ” посипався після вилучення і незабаром “Прикарпаття” заробило пенальті. У чужій штрафній Барчук скинув м’яч під удар Волошиновичу, а постріл Ростислава прийняла на себе рука Олександра Медведєва – Ігор Сташук вказав на точку. До м’яча підійшов сам Роман Барчук, не втративши шанс відзначитися – Поспєлов напрямок удару вгадав, але дотягнутися до м’яча не зміг – 2:0. Гості намагалися якимось чином виправити майже безнадійну ситуацію – бив у площину Сеницький, змусив працювати воротаря Геловані, проявляв активність попереду Похитайло, але все ж клуб з Івано-Франківська переміг. У кінцівці третій м’яч міг забивати Хома за господарів, але переграти Поспєлова не зумів.

“Прикарпаття” суттєво поліпшило своє становище в таблиці після сьогоднішнього успіху, а “Краматорськ” поки що не може відповідати заданому самим собою ж темпу старту сезону. У той же час важко судити про цю гру об’єктивно через вилучення у гостей, але в будь-якому випадку Олег Рипан може бути задоволений своєю командою, яка дала головне – результат.