Футболісти “Прикарпаття” втратили перемогу над “Поліссям” – гості відігралися у меншості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

31 Бер, 2021 21:36

31 березня у рамках 19 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу франківське “Прикарпаття” приймало житомирське “Полісся”.

Гра запам’яталася двома голами команд, а також двома вилученнями, пише “Галка”.

Першими відзначилися господарі поля – під завісу тайму забив Волошинович. Після перерви “Полісся” змушене було грати вдесятьох: другу жовту картку, і як наслідок, вилучення з поля отримав Гавриленко.

Проте в меншості гості не здалися та змогли зрівняти рахунок. Гол забив Островський – 1:1.

Перед фінальним свистком склади урівнялися – пряму червону отримав капітан “Прикарпаття” Борисевич. Рахунок на табло більше не змінювався.

Пропонуємо переглянути світлини з матчу фотокореспондента “Галки” Юрія Валька.