Футболісти “Прикарпаття” зазнали домашньої поразки від «Гірника-Спорту» (ВІДЕО)

04 Жов, 2021 09:41

Івано-франківська команда зазнала доволі несподіваної домашньої поразки. Долю матчу вирішив один м’яч, забитий з 11-метрової позначки на початку другого тайму.

Суперники жваво розпочали поєдинок, намагаючись відповідати атакою на атаку. В середині першого тайму стався перший по-справжньому гольовий момент, коли після дального удару на допомогу голкіперу господарів прийшла перекладина воріт.
Небезпека біля воріт «Гірника-Спорту» виникала після контратак і стандартів, але із завершальними ударами ніяк не виходило. На 41-й хвилині Піцан парирував непоганий удар Яворського по центру. Кінцівку тайму активніше провели іванофранківці, однак відкрити рахунок так і не вдалося – 0:0.
Це зробив Ямполь, реалізувавши 11-метровий на початку другого тайму. Семотюк сфолив у власному штрафному, отримавши попередження, а 16-й номер гостей влучно пробив з точки – 0:1. Майже одразу Воробчак міг зрівнювати рахунок, проте з його підступним ударом впорався Кліщук, пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт клубу.
Згодом «Прикарпаття» притисло суперника до власних воріт, створило чимало небезпечних моментів, однак захист гостей діяв самовіддано. У підсумку, іванофранківці вперше за 6 матчів не забили на своєму полі і зазнали мінімальної поразки – 0:1.