Футбольна академія “Прикарпаття” показала, як в умовах війни тренуються діти (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

13 May, 2022 11:17

Футбольна академія “Прикарпаття” показала, як в умовах війни тренуються діти (ФОТО)

На новому футбольному полі в мікрорайоні Пасічна щодня тренуються понад 300 юних футболістів. Одними з таких є вихованці Футбольної академії Прикарпаття.

Читайте також: Щоб виховувати футбольні таланти: в Івано-Франківську створять Академію футболу Прикарпаття (ФОТО)

Як саме проводиться тренувальний процес, завітали подивитись начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту Денис Рудницький та керівник благодійного фонду «Футбольні Таланти» Андрій Іванович.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку Департаменту молодіжної політики та спорту.

Директор Академії Роман Будункевич зазначає, що зараз більша половина з тих, хто займається – це діти, які вимушено покинули свої домівки та переїхали до Івано-Франківська.

“Зважаючи на те, що в нашому регіоні відносно спокійно, ми відновили тренувальний процес, щоб діти мали рухову активність. До речі, тренуються разом з нами і дівчата, які захищали кольори провідних футбольних клубів України”, – йдеться в повідомленні.

До речі, тренуються діти з дотриманням всіх вимог безпеки. Під час сигналу повітряної тривоги, вони одразу переміщуються в укриття, яке знаходиться зовсім поруч. Відтак, безпека вихованців – тут на першому місці.

Директор фонду Андрій Іванович розповів про те, ким саме наразі опікується організація:

«Для нас важливо, щоб ті діти, які вимушено переїхали сюди, могли отримати якісні умови для своїх тренувань. Зараз наш фонд опікується більш, ніж 300 юними футболістами, а 43% яких – це внутрішньо-переміщені особи. Ми сприяємо, щоб всі вони отримали якісне харчування, проживання та комфортні умови для тренувань».

“Віримо, що зовсім скоро буде наша перемога, і дякуємо ЗСУ за можливість спокійно тренуватись!”, – кажуть юні футболісти.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry