Futsal Week: “ураганівці” допомогли збірній України U-19 розгромити однолітків з Гренландії

Автор: Зелінська Тетяна

22 Чер, 2022 08:44

У стартовому матчі турніру Futsal Week, який 21 червня розпочався у хорватському Поречі, збірна України U-19 розгромила однолітків з Гренландії – 10:1.

До перемоги “синьо-жовтих” долучились і “ураганівці” – голкіпер Микола Хом’як відіграв перший тайм і залишив свої ворота “сухими”, Олександр Дичук вивів команду на майданчик із капітанською пов’язкою, Андрій Британ відзначився голом на 4-ій хвилині та разом з Андрієм Ткачуком виходили на майданчик у складі другої “четвірки”. Голкіпер Микола Гуйван участі у поєдинку не брав.

Вже сьогодні, 22 червня, підопічні Віталія Одегова зіграють другий поєдинок на турнірі. Суперником нашої команди буде збірна Японії. Початок зустрічі о 22:00, інформує “Галка” з посиланням на сторінку НФК “Ураган”.

Україна – Гренландія – 10:1 (9:0)

Голи у складі збірної України: Малиновський (1), Калашник (2, 5), Британ (4), Сметаненко (6, 18, 33), Скибчик (8 ), Семенченко (8 ), Лутай (19)

Склад збірної України: ХОМЯК (Дяченко, 21) – Калашник, Скибчик, Малиновський, Семенченко – ТКАЧУК, Сметаненко, БРИТАН, Лутай – Квасній, ДИЧУК (к), Сизик, Рибіцький.