Футзалісти “Урагану” вдома розгромили суперників з Рівного (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

08 Apr, 2019 15:41

У першому турі фінального етапу Екстра-ліги зафіксовано лише розгроми. Один із них – в Івано-Франківську.

6 квітня місцевий “Ураган” приймав на домашньому паркеті “Кардинал-Рівне”. Попередні дві гри між цими командами в поточному сезоні виявилися дуже результативними і завершилися поразкою франківців 4:5 та нічиєю 4:4.

Гра розпочалася дуже динамічно, і вже на першій хвилині матчу міг забивати Фаренюк, який зіграв в стінку з Федюком, та пробиваючи з гострого кута, влучив у кіпера “кардиналів”. Але вже у наступній атаці, на 75-ій секунді матчу Фаренюк замкнув простріл Кордоби з правого флангу – 1:0.

“Кардинал” досить швидко “прийшов до тями”, відзначившись дальніми ударами Поночовного, Салтанова і Ардашнікова, більшість з яких пройшли повз ворота Колтка. У такій ситуації франківці хотіли якнайшвидше забити другий м’яч, враховуючи те, що суперники пішли грати з п’ятим польовим. І на 17-ій хвилині матчу Кордоба, після передачі від Федюка з ауту, пробив точнісінько у кут воріт Свинарчука – 2:0.

Втім “кардинали” змогли скоротити розрив у рахунку ще в першому таймі, коли під час розіграшу “5 в 4” Ардашніков віддав на Мануйленка, а той пробив майже у порожні ворота – 2:1. Власне кажучи, саме з таким рахунком і закінчився перший тайм цього матчу.

Другий тайм розпочався з удару Поночовного у кут воріт Колтка, але Роман зреагував на нього блискуче. Вирішальним епізодом в цьому матчі став гол Лебідя на 23-ій хвилині. Свинарчук помилився на виході з воріт, м’яч відскочив до Шеремети, а той віддав у центральну зону на Лебідя, який більярдним ударом, влучив точнісінько у кут воріт, забивши третій гол у сезоні – 3:1.

Через деякий час “Кардинал” пішов грати “5 в 4”. Але це майже одразу призвело до голу у ворота гостей. Басич забарився з м’ячем біля воріт “Урагану”, а Цілик м’яч підхопив, ефектно обіграв опонента в центрі поля і вийшовши віч на віч з Ардашніковим, який залишився біля своїх воріт, точно пробив тому поміж ніг – 4:1.

За десять хвилин до кінця матчу, рівненці непогано комбінували біля воріт “драконів”, але Горпинич пробив прямо у руки Колтку, а Роман ударом від власних воріт, забив свій третій гол у сезоні – 5:1. Через хвилину Шеремета віддав зі своєї половини поля на Микитюка, а Микола, обробивши м’яч, з розвороту з лівої ноги пробив у верхній кут воріт, які на той момент захищав Поночовний – 6:1. А ще згодом Цілик відібрав м’яч у Поночовного і з лівого флангу пробив у ближній кут, оформивши дубль – 7:1.

В кінці зустрічі “Ураган” пішов грати з п’ятим польовим, але більше голів глядачі, які зібралися на трибунах спорткомплексу КФВ, не побачили. 7:1 – франківці беруть впевнений реванш за попередні невдалі матчі з “кардиналами”.

Джерело: прес-служба НФК “Ураган”.