Футзалісти “Урагану” у драматичному матчі вибороли ще одну перемогу у фінальній серії Екстра-Ліги (ВІДЕО)

10 May, 2021 19:19

Футзалісти з Івано-Франківська, поступаючись 2:0, змогли вибороти ще одну виїзну перемогу.

Як і в суботу, другий поєдинок серії розпочався з атак господарів. В центрі уваги двічі опинявся Роніньо, з ударами якого впорався Кардаш. Все ж на 4-ій хвилині “мельники” відкрили лік голам у матчі. “Дракони” загубили Скорого під час розіграшу кутового і останній головою відправив м’яч точно в ціль – 1:0. Одразу гості помчали відіграватись. Радевич та Лебідь пробили у Бакінського, “парашут” від Абакшина опустився на ворота, тоді як Фаренюк бісіклетою бив над рамкою. Ближче до екватору першого тайму гра вирівнялась, тож додалось роботи у голкіперів обох команд. Під завісу тайму чи не єдину помилку від гостей реалізували “мельники”. Це Сорокін відібрав “круглого” у Кордоби і несильним ударом знайшов шапарину між Кардашем та стійкою – 2:0.

Після відпочинку “дракони” були налаштовані на те, щоб, як мінімум, відігратись. Двічі загрожував воротам Масевич, а Кордоба з дальної відстані перевірив пильність Бакінського. Далі обидві команди запропонували одна одній “цупкий” футзал за мінімальної кількості гострих нагод. За вісім хвилин до фінальної сирени Шеремета одягнув воротарську футболку і “дракони” перейшли на гру з п’ятим польовим. Перший розіграш п’ятого дивідендів не приніс, а гол гості забили після стандарту. З потужним ударом Лебедя зі штрафного не зміг впоратись голкіпер – 2:1. Франківці й надалі атакували у штучній більшості – на вістрі атаки опинялись Микитюк та Лебідь, але знову у гру вступав голкіпер. На 38-ій хвилині матчу гості таки добилися свого. Фаренюк в два дотики вразив нижню “шістку” – 2:2, пише “Галка” з посиланням на пресслужбу НФК “Ураган”.

На цьому “дракони” й не думали зупинятись. Дальній удар Кордоби взяв голкіпер, а Микитюк з шести метрів пробив над воротами. Розв’язка у матчі наступила за 30 секунд до завершення. Фаренюк відкрипився від оборонців “мельників” під час розіграшу кутового і головою приніс своїй команді перемогу – 2:3!

Тепер фінальна серія переїздить до Івано-Франківська, де відбудеться третій і, за необхідності, четвертий поєдинки. Ці матчі пройдуть 17-го та, за необхідності, 18-го травня у Манежі КФВ. Початок о 18:00.

“Продексім” Херсон – “Ураган” Івано-Франківськ – 2:3 (2:0)
Голи: Скорий (4), Д. Сорокін (20) – Лебідь (35), Фаренюк (38, 40)
“Продексім”: Бакинський (в) – Клаудіньо, Роніньо, Даніель Роза, Корсун – Скорий, Бессалов, Волянюк, Д. Сорокін – С. Моспан, Зварич, Волков, Маєвський – Заєць (в). Головний тренер: Андре Броканелло.
“Ураган”: Кардаш (в) – Масевич, Кордоба, Фаренюк, Микитюк (к) – Лебідь, Шеремета, Абакшин, Радевич – Коробка, Онуфрак, Дичук – Колток (в), Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Кордоба (10), Лебідь (19), Микитюк (30)
Рахунок у серії: 0:2