Галицькі “Карпати” на виїзді впевнено здолали “Чайку” (ФОТО)

29 Бер, 2021 17:46

Днями відбувся черговий матч чемпіонату України з футболу у Другій лізі. Галицько-бурштинська команда гостювала у селі Щасливе Бориспільського району Київської області, де у рамках 14 туру мірялася силами із “Чайкою”.

Матч розпочався шидким голом: вже на 4-ій хвилині Андрій Бей отримав м’яча у штрафному майданчику і переграв Євгена Шкарбана – 0:1.

Далі на полі точилася рівна боротьба. Закріпити ж свою перевагу гравці “Карпат” зуміли аж наприкінці другого тайму: спочатку – Назар Вербний пробив з 30 метрів, і мяч після рикошету влетів у кут воріт – 0:2, а згодом Ігорю Нагорному вдався красивий удар зі штрафного 0:3.

Таким чином “Карпати” набрали вже 26 очок. Про це інформує “Галка” з посиланням на пресслужбу клубу.

Матч 15 туру, котрий відбудеться 3 квітня, “Карпати” знову проведуть на Київщині – в гостях у “Рубікона”.