Худобяк зробив дубль: галицькі “Карпати” розпочали весняну частину сезону впевненою перемогою (ФОТОФАКТ)

Автор: Костинюк Олександр

22 Бер, 2021 14:46

Днями стартувала весняна частина футбольних змагань серед команд другої ліги ПФЛ.

Галицькі “Карпати” гостювали на виїзді у Чернігові. Перший тайм матчу завершився з рахунком 1:1. Спочатку Вадим Семчук переграв голкіпера із близької відстані і вивів галичан вперед, а на 45-ій хвилині рівновагу відновив Дмитро Мироненко, пише “Західний кур’єр”, пише “Галка”.

У середині другого тайму галичани залашились у більшості, проте втілити свою числельну перевагу у гольову вдалося аж наприкінці зустрічі, коли двічі відзначився галичанин Ігор Худобяк.

Тож команда “Карпати” впевнено розпочинає другу частину змагань і готується до виїзного матчу проти “Чайки”, котрий заплановано зіграти 27 березня.

У турнірній таблиці “Карпати” із 23 очками продовжують займати 5 сходинку в групі “А”.