GALKA.IF.UA особисто передала потужну зарядну станцію Захисникам на фронті (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Лют, 2024 20:49

Поділитись публікацією
GALKA.IF.UA особисто передала потужну зарядну станцію Захисникам на фронті (ФОТО)

ГАЛКОЗБІР на потужну зарядну станцію, який організувала редакція івано-франківської медіагрупи GALKA.IF.UA, дістався мети – важлива для воїнів річ особисто передана Захисникам.

До чергової волонтерської поїздки на Донбас, яку організував іванофранківець Стас Ковановський та Назар Сморжанюк, долучився головний редактор видання Роман Турій. 

Під час візиту в зону бойових дій у Донецькій області, волонтери побували зокрема і на позиціях 109 окремого гірсько-штурмового батальйону (Івано-Франківськ) 10 гірсько-штурмової бригади. 

Там воїнам передали зарядну станцію від франківського виробника Лютий Power “3” (2250 Вт*год | 540 000 mAh), на яку задонатили у сумі 54 тисячі гривень читачі GALKA.IF.UA. Цей пристрій допоможе Захисникам бути мобільнішими та енергонезалежними. 

“Раніше ми користувалися генераторами. Як це виглядало: ми виїжджали на позицію з генераторами, носили на позицію каністри з паливом. Це незручно і важко, ще й генератор гримить і привертає увагу. Зарядні станції тихі, легші, дають потрібну для виконання завдань енергію. Підключив старлінк, іншу потрібну техніку, і працюєш. Дякуємо за цю допомогу GALKA.IF.UA та вашим читачам”, – зазначив Назарій “Кріпто”, командир мінометної батареї 109 ОГШБ.

Більше про поїздку на Донбас очікуйте у наступних матеріалах “Галки”. 

Редакція вдячна своїм читачам за довіру нашій команді та підтримку ЗСУ! Далі – більше!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не міг вийти з дому, але бажав задонатити: ГАЛКОЗБІР для 10 бригади підтримав 82-річний франківець