Сьогодні на прилавках магазинів можна зустріти сотні продуктів, які небезпечні для здоров’я людини.
Треба вміти виявляти нездорові товари, щоб подовжити своє життя.
1. Замінники цукру
Замінники цукру можуть завдати більше шкоди організму людини, ніж справжній цукор. Річ у тому, що подібні добавки не містять вуглеводів, чим обманюють організм. Після того, як вуглеводи потрапляють в шлунок з іншого продукту, вони можуть викликати сильне відчуття голоду. Експерти не рекомендують вживати продукти з замінниками цукру.
2. Трансжири
Експерти відмічають, що вершкового масла 72,5% просто не буває, тому що його частина точно розбавлена воднем. Краще знайти масло 82,5%, ніж отруювати свій організм трансжирами.
3. Вакуумований малосольний оселедець і червона ікра
Солоний оселедець може зберігатися тільки в спеціальних розсолах, а якщо таких немає, то в цей продукт точно додали уротропін. Фахівці не рекомендують купувати оселедець в пластикових упаковках. Малосольна червона ікра також не може мати тривалого терміну зберігання. Такий термін передбачений тільки для сильної засоленої ікри або зовсім замороженої, а якщо попадається слабосолена, то в неї точно доданий уротропін або лимонна кислота.
4. Продукти з ГМО
Свідомо ГМО- продуктами можуть вважатися консервований зелений горошок і, крім того, кукурудза, а ще імпортна картопля і какао. Також продуктом з ГМО може бути арахіс, якому імплантують особливо отруйний ген петунії, а ще крабові палички з соєю.
5. Глутамат натрію
Продукти з підсилювачем смаку Е-621, яким є глутамат натрію, особливо небезпечні для людини, оскільки викликають смакову прихильність. Часто після тривалого вживання продуктів з цією добавкою людина не визнає справжнього смаку їжі, тому варто приправляти свою їжу тільки природними спеціями.
6. Кукурудзяні палички і пластівці з цукром
Усі кукурудзяні палички і пластівці будуть нейтральними для здоров’я, якщо вони не містять цукру. Річ у тому, що останній не використовується у виробництві, і замінюється на замінники цукру, які дуже небезпечні для людини.
7. Каші і крупи з ароматизаторами
Часто люди хочуть почати свій ранок корисно, купуючи вівсяну кашу з ароматом малини, тільки ось малини в ній немає. Усі апетитні запахи створюються штучним шляхом за допомогою хімічних речовин.
8. Льодяники барбарис
Льодяники з особливо вираженим кольором і смаком зараз виготовляють з використанням дуже великого числа хімічних елементів. Експерти упевнені, що якщо залишити цукерку барбарис на скатертині, то вона пропалить її наскрізь.
9. Смажена картопля у фастфудах
Смажена картопля в кафе швидкого харчування і подібна готова картопля в магазинах обробляється антиокисниками, щоб продукт не втрачав своїх якостей. Подібними препаратами може оброблятися все, включаючи салати, пиріжки і улюблену багатьма шаурму.
10. Ковбаси і шинка
Варена ковбаса і всілякі сосиски практично в усіх випадках містять сою, а 40% ваги насправді є салом, жиром і свинячою шкурою. Шинка ж готується особливим чином, за допомогою гелю з насиченим хімічним складом, який допомагає маленькому шматку справжнього м’яса стати великим.
11. Молоко і майонез
Молочних продуктів з тривалим терміном зберігання просто не буває, а горезвісна асептична упаковка насправді містить антибіотики. Упаковка майонезу також може стати небезпечною для людини, оскільки оцет, який дуже часто кладуть в цей продукт, вивільняє з пластика канцерогени.
12. Свіжі фрукти і овочі не в сезон
Виноград, який не псується дуже тривалий час, швидше за все оброблений концентрованими антиокисниками, що не дають грибкам псувати продукт. Не сезонний болгарський перець також є повністю генно- модифікованим і містить в собі азотисті добрива, пестициди і інші небажані продукти. Полуниця взимку теж не може мати нічого корисного у своєму складі, часто руйнуючи наш організм.