Галка не рекомендує: їжа, яка псує зуби

Автор: Єва Жасминова

25 Бер, 2019 16:10

Галка не рекомендує: їжа, яка псує зуби

В житті ми часто знаходимо підтвердження дуже простому твердженню: «Ми те, що ми їмо». Але не всі продукти корисні для організму і часто «відображення» цієї їжі ми бачимо саме на наших зубах.

Існує декілька «головних ворогів» для наших зубів, але і їх можна перемогти за допомогою дотримання правил гігієни та чистоти ротової порожнини.

Льодяники та мармелад негативно впливають на стан зубної емалі. Це так званий «довгограючий цукор», який знаходиться в ротовій порожнині і впливає на ваші зуби. Руйнується зубна емаль та утворюються дірки.

Чіпси, сухарики, пластівці, печиво також погано впливають на здоров’я зубів, адже прилипають до їх поверхні, або рештки потрапляють між зубами. Після такої їжі потрібно ретельно чистити зуби зубною щіткою, а потім йоршиком.

Жувальна гумка не принесе шкоди тільки тоді, коли її жують після їжі і не більше 5-10 хвилин.

Соки, фреші і солодкі напої також шкідливо впливають на зуби. Велика кількість цукру, що міститься в них, поступово руйнує зубну емаль. Не варто пити занадто холодні або гарячі напої. Температура впливає на чутливість зубів.

Соняшникове насіння. Сам продукт не є шкідливим, але звичка клацати шкарлупки зубами принесе тільки шкоду. Стиратиметься емаль, навіть можна пошкодити зуби.

Каші також не шкідливі для зуба. Але після їх вживання варто ретельно чистити зуби. Адже, як у випадку із печивом чи чіпсами, залишки каші можуть забиватися між зубами.

Кава та чай, якщо їх вживати занадто гарячими чи холодними можуть вплинути на чутливість зубів та на колір. У декого зуби темнішають. Але кава не зашкодить тим, у кого здорові чисті зуби.

Джерело

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...