Галка не рекомендує: запивати їжу водою

Автор: Єва Жасминова

07 Сер, 2019 18:43

Галка не рекомендує: запивати їжу водою

Чому не потрібно запивати їжу водою? Які є правила корисного харчування?

Пити потрібно багато – два літри води в день ніхто не скасовував, втім, пам’ятайте, що важливу роль відіграє не тільки кількість, але і час прийому рідини. Щоб отримати максимальну користь, потрібно пити воду в певний час: до і після їжі. Такий підхід вплине на травлення виключно позитивно, а якщо ж ви будете запивати їжу під час її прийому, знайте, що це загрожує такими наслідками:

1. Ви можете з’їсти більше своєї норми
Це стосується тих, хто дотримується інтуїтивного харчування. Якщо ваш основний орієнтир – почуття голоду, а не заздалегідь вирахувана кількість калорій і розмір порції, то пити під час їжі вам точно не варто. Вода може дати помилкове відчуття ситості – і ви спочатку з’їсте менше, ніж дійсно було потрібно, а потім почнете перекушувати, що, в свою чергу, спричинить за собою переїдання.

2. Травлення погіршиться
Вода забезпечує правильну роботу шлунково-кишкового тракту. Але корисна вона тільки не під час їжі і тільки в теплому вигляді. Чому? Їжа повинна добре перетравлюватися, на це потрібна енергія. Один стакан холодної води – і ваш організм почне витрачати запас енергії на те, щоб зігріти тіло. А травлення в результаті тільки постраждає. Так що за столом ні в якому разі не пийте воду з льодом.

3. Деякі напої можуть негативно вплинути на кислотність шлункового соку
Цілком очевидно, що алкоголь, газована вода та інші напої промислового виробництва можуть заподіяти куди більше шкоди, ніж не вчасно випита вода, – вся справа в кислотах. Висококислотні напої можуть дуже негативно вплинути на стан шлунково-кишкового тракту і в підсумку привести до синдрому роздратованого кишечника.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...