Галка не рекомендує: 5 продуктів, небезпечних для здоров’я

Автор: Єва Жасминова

11 May, 2021 12:57

Галка не рекомендує: 5 продуктів, небезпечних для здоров’я
Постійне вживання подібної їжі не тільки збільшує ризик набрати кілограми, але і може завдати серйозної шкоди здоров’ю. Експерти назвали 5 найбільш небезпечних продуктів, які відносяться до фастфуду.

Про це пише zdorovia.

Чіпси

Картопляні чіпси містять в собі хімічну речовину – акриламід. Воно утворюється в результаті термічної обробки продуктів, що містять крохмаль, в тому числі, і картоплі.

Потрапляючи в організм, ця речовина викликає сильну спрагу, а велика кількість солі в складі таких снеків сприяє підвищенню тиску. Також сіль заважає почуттю насичення, а високий вміст крохмалю провокує стрибок цукру в крові. Щоб очиститися від акриламіду і вивести сіль, організму може знадобитися кілька днів.

Шоколад

Не всякий шоколад – небезпечний. Ключовим фактором при його вживанні є те, як ви його їсте. Якщо це невеликі часточки темного шоколаду, то вони здатні навіть принести користь здоров’ю завдяки антиоксидантам і деяким живильним для мозку речовин.

Однак через велику кількість цукру, шоколад провокує зростання рівня глюкози в крові, а також викликає розлад шлунка. Незважаючи на те, що шоколад містить кофеїн, на той час, як він потрапляє в мозок рівень цукру падає. Це все призводить до дратівливості і втоми.

Кукурудзяні пластівці

Ці пластівці прийнято їсти на сніданок, так як вони збагачені залізом і іншими мікроелементами. Однак ці додані речовини насилу засвоюються, а кількість клітковини в кукурудзяних пластівцях дуже низька. Таким чином, ці пластівці не належать до здорового харчування.

Енергетики

У цих напоях міститься багато кислоти, через що руйнуються зуби, так як вони роз’їдають емаль. Крім того, високий вміст цукру і кофеїну провокує зростання рівня глюкози і тиску. Такий викид провокує короткострокове збільшення працездатності, за яким слідує різкий спад і кілька годин старанної роботи печінки.

Морозиво

У цьому десерті міститься багато цукру і жиру, які провокують підвищений апетит. Нездорове харчування викликає проблеми зі здоров’ям в довгостроковій перспективі. Краще замінювати ці продукти фруктами чи овочами.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • exciting 1
  • exciting
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry