Галка не рекомендує: які продукти підривають чоловіче здоров’я

Автор: Єва Жасминова

27 May, 2021 12:12

Галка не рекомендує: які продукти підривають чоловіче здоров’я

Не завжди невдачі в ліжку пов’язані з відносинами між партнерами, дуже часто в них варто звинувачувати неправильне харчування чоловіка.

Сексолог розповів, які продукти підривають чоловіче здоров’я, пише zdorovia

Чому вночі він спить? Кожна жінка чекає від свого чоловіка не тільки підвищеної уваги протягом дня, але і жарких ночей. Але чи зможе улюблений виправдати її довіру, залежить в тому числі і від того, чим чоловік харчується.

Сексолог Євген Кульгавчук докладно пояснив, як неправильне харчування впливає на чоловіче здоров’я.

Першим негативним фактором, що впливає на якість інтимного життя, є надмірна вага у чоловіка: чим більше зайвих кілограмів, тим більш спокійні ночі в його спальні.

Що лежить в його тарілці? Щоб вирішити проблему «тихих» ночей, а заодно повернути коханому стрункість, потрібно переглянути його раціон харчування.

– Обмежте смажену і жирну їжу, виключіть трасжири. Все це сприяє підвищенню холестерину, появи бляшок на стінках судин, викликає порушення кровообігу і, тим самим, судинного компонента ерекції, – радить Кульгавчук.

Друга група «небезпечних» для чоловічого здоров’я продуктів – фастфуд , солодощі, випічка, газована вода: в них багато простих вуглеводів. Якщо не знати міри в їх поїданні, можна спровокувати розвиток цукрового діабету.

– А цукровий діабет, в свою чергу, веде до нейродегенеративних процесів. При діабетичній полінейропатії, наприклад, відбувається загибель нервових волокон, що призводить до втрати чутливості, в тому числі в області статевих органів, – попереджає сексолог. Краще пити воду На зниження рівня тестостерону (головного чоловічого гормону), який відповідає за чоловічу енергетику і статевий потяг, впливають пиво і каву. Пиво у великій кількості містить фітоестрогени – рослинні аналоги жіночих статевих гормонів. Від них росте живіт і знижується лібідо. Кава ж здатна впливати на функцію нирок. Якщо випивати більше трьох чашок кави в день, то поступово почне стражджати кора надниркових залоз, яка бере участь в синтезі тестостерону. Отже про подвиги в ліжку можна забути.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry