“Галка” обов’язкова: з березня пільговий проїзд у комунальному транспорті лише з карткою (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

19 Січ, 2021 14:03

“Галка” обов’язкова: з березня пільговий проїзд у комунальному транспорті лише з карткою (ВІДЕО)

«Електроавтотранс» уже налагодив системний   контроль  за  наявністю проїзних квитків. Також   пасажирів детально інформують  про особливості  пільгового перевезення. 

З 1 березня  проїзд  пільгових категорій  в  Івано-Франківську буде  можливий  лише за  обов’язкової  реєстрації   карткою «Галка».

Наразі ж виготовлено понад 80 тисяч різних видів карток «Галка». Це – пільгова, учнівська, студентська, загальна та персоніфікована. Проте чимало карток досі  у міському Департаменті соціальної політики.  Тут закликають жителів міста  активніше забирати свої  пільгові «Галки», аби  уникнути черг та скупчення людей наприкінці  лютого – на початку березня.

Не поспішають придбати проїзну “Галку” і  студенти вищих навчальних закладів. Наразі видачу очікують усі студентські картки, які були замовлені ще до грудня минулого року, інформує “Галка” з посиланням на “Вежу”.

Навесні  контроль за оплатою проїзду та реєстрацією усіх пільгових карток у муніципальному транспорті посилиться, запевняють в  «Електроавтотрансі».  Без  картки  «Галка» пасажирові доведеться  більше викладати грошей  за проїзд, адже  його вартість буде  дорожча.  А  у випадку відмови придбати проїзний квиток у контролера йому “світить”   протокол  про адмінпорушення і  накладання штрафу.

 Івано-Франківська мерія вважає,  що повний перехід на систему «електронного квитка» сприятиме  поліпшенню   платіжної  дисципліни в громадському  транспорті. Задля  чіткого  обліку  проїзду пільгових категорій та відповідно бюджетної підтримки комунального  перевізника,  важливо щоб  потенційні пасажири  валідували свої картки.

Для деяких  пільгових категорій, зокрема учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, які не проживають на території міської громади, пільговий проїзд буде підтверджуватися  відповідними  посвідченнями.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...