“Галка” пропонує чимшвидше перейменувати останні російсько-комуністичні вулиці міста

Автор: Вадим Войтик

21 Кві, 2015 14:35

Поділитись публікацією
“Галка” пропонує чимшвидше перейменувати останні російсько-комуністичні вулиці міста

Медіа-проект “Галка” направив міським очільникам пропозицію чимшвидше розглянути питання перейменування переліку вулиць міста, чиї назви все ще пов’язані з російським чи комуністичним режимами.

Читайте також: На Пасічній роками анонсували будівництво пожежного депо. Насправді там буде новобудова, – розслідування Галки

Про це йдеться у листі шеф-редактора “Галки” і члена виконавчого комітету міської ради Вадима Войтик на адресу міського голови Віктора Анушкевичуса та секретаря міської ради Миколи Вітенка.

Зокрема, “Галка” просить перейменувати вулиці комуністичних діячів Букатчука, Мельничука, Островського, Руднєва та піар-проекту Сталіна “Челюскінців”.

Також, пропонується розглянути доцільність перейменування вулиць російських діячів та письменників позаминулого століття, чия діяльність ніяк не була пов’язана з Україною чи Галичиною. Це вулиці Герцена (історична назва Монахів), Данилевського (історична назва Словацька), Добролюбова, Докучаєва (історична назва Закутна), Лермонтова, Менделєєва, Некрасова, Радіщева (історична назва Кринична), а також російського теоретика космонавтики Ціолковського.

анушкевичус, вітенко_старі вулиці