“Галка” просить ДАІ прибрати свій стоп-контроль на Пасічнянському мості

Автор: Вадим Войтик

23 Jun, 2015 10:56

Поділитись публікацією
“Галка” просить ДАІ прибрати свій стоп-контроль на Пасічнянському мості

“Галка” звернулись до керівництва обласної державтоінспекції з проханням роз’яснити доцільність розташування тимчасового поста на з’їзді з Пасічнянського мосту в Івано-Франківську. 

Про це йдеться в редакційному листі-запиті на ім’я начальника УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області підполковника міліції Валерія Некипілого.

“Майже постійна дислокація патрульної машини ДАІ, причому в умовах обмеженої кількості патрулів викликає чимало запитань. В години пікового навантаження корок автомобілів, створений через наявність стоп-контролю, сягає довжини понад кілометр.

Крім того, сумнівними видаються вибіркові зупинки транспортних засобів інспекторами, що додатково ускладнює дорожній рух на цій ділянці.

Прошу Вас розглянути доцільність розташування поста ДАІ в даному місці та по можливості спрямувати роботу принаймні одного патруля на щоденне оперативне регулювання дорожньої ситуації та роботу з водіями й пішоходами на інших проблемних ділянках міста. Зокрема – район центрального ринку, вулицю Січових стрільців (район пошти), вулицю Гетьмана Мазепи (район Сільпо) тощо.”