Не так давно, в результаті досліджень виявлено, що на основі антиоксидантів червоного вина можна робити новий вид стентів (пристроїв для реконструкції просвіту органу) для ангіопластики, процесу відновлення звуженого просвіту коронарних артерій. Ці стенти сприяють проникненню в кров антиоксидантів, перешкоджаючи таким чином утворенню тромбів і зменшуючи запалення під час ангіопластики.Варто відзначити, що в цілому вживання алкоголю не впливає позитивно на здоров’я серця. Але все ж в цілях профілактики серцево-судинних захворювань можливо розумне вживання червоного вина.14. Шпинат – гарантія нормального серцевого ритму

У регуляції серцевого ритму велику роль відіграє магній. Одним з найкращих джерел магнію вважається шпинат. Шпинат зміцнює серце. Його вживають, якщо високий артеріальний тиск, а також для профілактики захворювань нервової системи і навіть онкології.

15. Помідори – сила і здоров’я серця

Помідори містять велику кількість різноманітних поживних речовин, які допомагають попередити багато хвороб серця. Ці овочі багаті клітковиною, калієм, вітаміном С, фолієвою кислотою, вітаміном D4 (холін), які надзвичайно корисні для здоров’я серця, а також для наших м’язів і кісток. Крім цього, помідори запобігають утворенню каменів у нирках.З віком ми все більше починаємо цінувати здоров’я і піклуватися про нього. Чим раніше людина починає розуміти цінність здоров’я, тим краще для неї. У такому випадку багато хвороб серця можуть бути попереджені. Не відкладаючи «на потім», зробіть перший крок: нормалізуйте своє харчування, щоб допомогти серцю бути в хорошому стані. Включіть у свій раціон корисні продукти для серця. Ви відразу ж помітите позитивні зміни у своєму здоров’ї і хвороби серця відступлять.

Джерело: HeadInsider