Галка рекомендує: 4 звички, що захищають від онкологічних хвороб

Автор: Єва Жасминова

15 Кві, 2019 13:02

Галка рекомендує: 4 звички, що захищають від онкологічних хвороб

Регулярне вживання «правильних» з точки зору онкології продуктів знижує небезпеку виникнення раку.

В черговий раз з боку лікарів-онкологів прозвучала думка про те, що найкраща профілактика хвороби – це здорове харчування. Що краще їсти, а від чого варто відмовитися на думку фахівців?В першу чергу науковці рекомендують вживати менше червоного м’яса і особливо продуктів його промислової переробки. Вчені відразу з декількох країн – Британії, Німеччини та Японії – змогли встановити, що вегетаріанці хворіють на рак в два рази рідше, ніж м’ясоїди. Навіть таке улюблене дієтологами м’ясо як індичка містить у собі речовини, які здатні бути для організму канцерогенами, уклали дослідники.М’ясу вчені рекомендують віддавати перевагу стравам з риби. Найбільш корисні її морські види, і не тільки тому, що в них містяться знамениті жирні кислоти Омега-3. За словами фахівців, тріска, палтус і хек є чудовими джерелами йоду, який має властивість перешкоджати розвитку злоякісних пухлин.

Одним з найбільш ефективних способів захисту від раку за допомогою харчування є щоденне вживання рослинних продуктів, що не піддаються значній термічній обробці, – овочів, фруктів, зелені. Згідно з наявними науковими даними, вживаючи такі продукти в обсязі півкілограма в день, особистий ризик раку можна знизити в два рази.

Нарешті, захист від злоякісних пухлин забезпечує відмова від алкоголю та тютюну.

«Повна відмова від тютюну і спиртного скорочує ймовірність виникнення онкологічних захворювань до 70%», – постулювали дослідники.

Джерело: МедікФорум

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...