Галка рекомендує: 5 напоїв для еластичної шкіри

Автор: Єва Жасминова

23 Гру, 2018 15:00

Галка рекомендує: 5 напоїв для еластичної шкіри

Щоб шкіра була еластичною та довго зберігала молодість потрібно пити деякі напої.

1. Каркаде

Чай каркаде зовсім недаремно виявився в списку найкращих напоїв для омолодження. Він відрізняється високою концентрацією речовин антоціанів, які забезпечують антивіковий ефект – головним чином, тим, що знижують запальні процеси в організмі.

2. Кава

Його головний компонент кофеїн має властивість блокувати певні сигнальні шляхи в клітинах нашого організму – це блокування забезпечує захист нервової системи від виникнення нейродегенеративних захворювань.

3. Какао

Цей напій також сприяє омолодженню, оскільки забезпечує ефект захисту від захворювань, пов’язаних з пригніченням когнітивної функції мозку. Какао гальмує процеси погіршення пам’яті і концентрації, покращує розумові здібності в літньому віці.

4. Томатний сік

Він багатий лікопіном -каротиноїдом, попередником вітаміну А. Ефект лікопіну пов’язують з протираковими властивостями. Крім того, завдяки цій речовині поліпшується стан шкіри, омолоджується зовнішній вигляд.

5. Відвар шипшини

Це джерело вітаміну С, який підвищує імунітет і захищає від розвитку небезпечних вікових захворювань, перш за все – онкологічних.

Джерело: Країна здоров’я

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...