Галка рекомендує: 5 причин додати капусту у свій раціон

Автор: Єва Жасминова

12 Nov, 2020 16:07

Галка рекомендує: 5 причин додати капусту у свій раціон

Капуста – це поширений та доступний зелений листовий овоч.

Її часто додають до супів та салатів, а також консервують різними способами. Капуста містить декілька необхідних людині поживних речовин, що робить її дуже корисною для здоров’я, пише Жіночий світ.

Ось кілька вагомих причин включити капусту до свого раціону:

Вона багата на вітамін С. Вітамін С дуже важливий для роботи імунітету, від якого залежить те, на скільки ефективно наш організм зможе протистояти хворобам. Також вітамін С дозволяє покращити засвоєння заліза з продуктів. За даними USDA, 100 грамів капусти містить 36,6 мг вітаміну С.

Вона допомагає схуднути. Капуста – низькокалорійний овоч, який може допомогти схуднути. Капустяний суп є частиною багатьох дієт для схуднення. Також капуста містить багато клітковини, завдяки чому вона дозоляє нам довго залишатись ситими, уникаючи зайвих перекусів. Це дозволяє зменшити споживання калорій протягом дня.

Вона сприяє здоровому травленню. Клітковина необхідна також для нормального травлення. Вона допомагає вивести відходи з організму, що дозволяє підтримувати здоров’я кишечника. Також клітковина живить корисні бактерії в кишечнику, що важливо і для процесу травлення, і для імунітету.

Вона зміцнює здоров’я серця. Капуста корисна для серця, оскільки вона сприяє зниженню артеріального тиску та рівня холестерину в крові, а також пригнічує запалення. Саме ці три фактори найчастіше призводять до серцевих хвороб. Інші корисні для серця продукти – це ягоди, мигдаль, цільні зерна, волоські горіхи, темний шоколад та жирна риба.

Вона допомагає контролювати артеріальний тиск. Доведено, що регулярне вживання капусти дозволяє знизити рівень артеріального тиску. Цей овоч містить багато калію, який полегшує контроль за показниками кров’яного тиску і допомагає зменшити негативний вплив натрію на судини.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry