Галка рекомендує: 5 причин їсти морську капусту

Автор: Єва Жасминова

05 Бер, 2019 18:00

Галка рекомендує: 5 причин їсти морську капусту

Більшість з нас знає, що морські водорості – багате джерело йоду, який забезпечує здорові функції щитоподібної залози. Але фахівці в області харчування відзначають: для вживання у їжу цього продукту існують й інші, не менш вагомі, причини, пише maximum.fm

Називаємо вам п’ять аргументів, які свідчать про користь морської капусти.

Захищає від розвитку діабету. У морській капусті міститься багато клітковини – компонента, який ефективно допомагає регулювати рівні глюкози й інсуліну. Дослідники заявили, що вживання морських водоростей підвищує чутливість до інсуліну.

Оздоровлює кишківник. Кишкові бактерії розщеплюють клітковину, що міститься у морській капусті, на з’єднання, які сприяють оздоровленню мікрофлори кишківника. Таким чином нормалізується не тільки робота травного тракту, але стан здоров’я в цілому.

Сприяє схудненню. Морська капуста ідеальна для схуднення. По-перше, вона низькокалорійна. По-друге, у ній містяться альгінова кислота та волокна, які практично не перетравлюються і діють в кишківнику як абсорбенти, виносячи з собою з організму токсини і залишки переробленого жиру.

Захищає серце. За наявними даними, щоденне вживання невеликої кількості морською капустою, знижує ризик серцевих нападів, зміцнює стінки судин, знижує концентрацію холестерину в крові. Також морська капуста в щоденному раціоні допомагає нормалізувати тиск. Цей доступний продукт – прекрасне джерело поліненасичених незамінних жирних кислот Омега-3 і Омега-6, які дають змогу запобігати атеросклерозу.

Перешкоджає розвитку раку. Морська капуста відрізняється високим вмістом лігнінів – речовин з антиоксидантною дією. Ця група фенольних сполук допомагає блокувати хімічні сполуки, що викликають рак. За словами фахівців, лігніни володіють не тільки протипухлинною активністю, вони також покращують роботу печінки та нервової системи.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...