Галка рекомендує: 5 продуктів, що допоможуть вам зміцнити імунітет цієї зими

Автор: Єва Жасминова

03 Nov, 2020 13:43

Галка рекомендує: 5 продуктів, що допоможуть вам зміцнити імунітет цієї зими

Нинішня ситуація з пандемією вимагає від нас усіх дотримання заходів обережності. Хоча більшість карантинних заходів, введених навесні, скасували, ризик інфікування коронавірусом залишається високим.

Не кажучи вже про сезонні вірусні захворювання, про які майже забули на фоні пандемії, але які нікуди не поділись, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Тому всі маємо залишатись відповідальними, дотримуватись соціальної дистанції, регулярно мити руки, носити маски в громадських місцях, а також зробити все для зміцнення загального здоров’я та імунітету.

Імунна система необхідна для ефективного функціонування організму. Існують різні фактори, які впливають на імунну систему людини. Наприклад хвороби, спосіб життя, генетика та раціон харчування.

Ось декілька продуктів, які допоможуть вашому імунітету захистити організм від хвороб:

Броколі. Броколі вважається одним з найкорисніших продуктів у світі завдяки величезному вмісту поживних речовин. Вона містить вітаміни А, С і Е, антиоксиданти та клітковину, комбінація яких позитивно впливає на роботу імунної системи.

Цитрусові. Цитрусові відомі як потужне джерело вітаміну С, що має величезне значення для нашого імунітету. Він сприяє виробленню білих кров’яних тілець, які захоплюють та знищують хвороботворні мікроби. Іншими джерелами вітаміну С є полуниця, болгарський перець та ківі.

Куркума. Куркуму здавна використовували у кулінарії та медицині. Куркума має потужні протизапальні властивості і сприяє посиленню роботи імунної системи.

Імбир. Імбир відомий своїми протизапальними властивостями. Його часто використовують для лікування болю в горлі, нудоти та запальних захворювань. Також імбир позитивно впливає на імунну систему, допомагає знизити рівень холестерину та приглушити хронічний біль.

Мигдаль. Мигдаль – це джерело вітаміну Е, який має противірусний та антибактеріальний ефекти. Мигдаль також багатий на антиоксиданти, залізо і клітковину, які можуть допомогти у формуванні імунітету.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 6
  • like
6
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry