Галка рекомендує: 6 причин відмовитися від вживання свинини

Автор: Єва Жасминова

17 Вер, 2019 15:40

Галка рекомендує: 6 причин відмовитися від вживання свинини

Вчені назвали 6 причин повністю відмовитися від споживання свинини.

За твердженням експертів, любителі цього виду м’яса частіше за інших схильні до виникнення артрозу, холециститу, артриту, а також шкірних захворювань, пише cikavosti.

Вчені стверджують, що склад свинини вже сам по собі говорить про шкоду цього продукту. Гістаміни, жир, слиз та інші  речовини, які містяться в м’ясі, потрапляючи в кишківник, переходять у стадію гниття, і все це загрожує гурманам виникненням ряду небезпечних захворювань. Серед них фахівці відзначають артрит, артроз, хвороби, викликані зміною гормонального фону, а також різного роду дерматити. За словами експертів, у свинячому м’ясі міститься гормон росту, що вкрай негативно впливає на гормональний баланс людського організму, а також провокує розвиток ожиріння.

Гістамін, який входить до складу продукту, не тільки негативно впливає на шкірний покрив, викликаючи почервоніння і висипання, але і пригнічує клітинний імунітет, до того ж продукуючи слиз в дихальних шляхах. Також надлишок цієї органічної сполуки в організмі може призвести до виникнення холециститу, запалення апендициту і проявів фурункульозу. Оскільки свинина є жирним м’ясом, любителі цього продукту часто страждають від надмірної ваги, а іноді і ожиріння. Крім того, вчені впевнені: така їжа містить в собі не менше канцерогенів, ніж спиртне і тютюн. Фахівці також нагадують, що свині часто хворіють, тому неможливо визначити, чи належить м’ясо здоровій тварині або ж страждає від того чи іншого виду захворювання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...