Галка рекомендує: чи варто вибілювати зуби

Автор: Турій Роман

25 Лют, 2019 16:37

Галка рекомендує: чи варто вибілювати зуби

Білосніжна усмішка завжди вважалася ознакою міцного здоров’я, а сьогодні це ще й невід’ємний показник соціального статусу.

На жаль, далеко не кожен з нас здатний зберегти природну білизну зубів. Згодом захисний шар білої емалі стає все тоншою і через нього стає видно наступний шар жовтого кольору. Очевидно, що у любителів солодощів зуби жовтіють в рази швидше. Також на це сильно впливають пігменти їжі і напоїв, чай, кава, ягоди. Чи варто говорити, що у курців емаль руйнується ще швидше?

Багатьом не вдається зберегти природну білизну зубів вже до двадцяти років, і тоді залишається вдатися до одного з декількох способів. Безумовно, досягти посмішки рівня зірок телеекрану можна за допомогою імплантування, але що робити, якщо ви не готові до такої процедури?

Відбілююча зубна паста здається самим простим і дешевим рішенням. Однак же, є ряд моментів, на які варто звернути увагу. Дані пасти не гарантують ефект, а при тривалому застосуванні можуть пошкодити емаль. Не рекомендується їх використовувати дітям, вагітним і годуючим, а також власникам пломб і брекетів. Найкраще перед використанням проконсультуватися з лікарем, так як при наявності карієсу і захворювань ясен використовувати їх також не варто.

Інший домашній спосіб відбілювання полягає в регулярному носінні на зубах спеціальних прозорих кап, які стоматолог створює із зліпків ваших щелеп. Дані капи заповнюються спеціальним відбілюючим гелем, зазвичай, на основі перекису водню. Носити їх треба близько двох годин, або ж одягати на ніч протягом двох тижнів, для курців цей термін може збільшуватися вдвічі. Варто зазначити, що даний метод використовується для легкого освітлення “живих” зубів і не підходить власникам імплантів. Однак же, декому ця процедура може здатися стомлюючою.

Найкращий ефект забезпечує професійне відбілювання в стоматологічних клініках. Сучасна стоматологія дозволяє відбілити зуби швидко і без побічних ефектів, а результати будуть видні навіть через кілька років. Відбілюючий гель наноситься на зубну емаль і активується спеціальним лазером, після чого лікар обробляє зуби фтором. Даний метод можна застосовувати до окремо взятих зубах. У деяких випадках стоматолог може порекомендувати поєднати всі ці методи.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...