Галка рекомендує: чим дезінфікувати смартфони

Автор: Єва Жасминова

23 Sep, 2020 17:03

Галка рекомендує: чим дезінфікувати смартфони

Головні атрибути епохи самоізоляції – антисептики для рук і медичні маски, але хочу звернути вашу увагу на ще один не менш важливий момент – гаджети.

Мобільні телефони вже давно стали нашими вірними провідниками в рішенні всіх побутових завдань. Чи можете ви уявити вилазку до найближчого магазину або прогулянку з домашнім улюбленцем без смартфона? Як справи по дому, так і будь-який вихід з нього проходять з телефоном або в руці, або в кишені одягу, пише itsider.

Що ми робимо, виходячи кожен раз з дому? Вірно. Хапаємося за дверні ручки, натискаємо кнопки ліфта, беремо в руки товари в магазині, які до нас сотні разів брали інші люди, і періодично тримаємо в руках мобільний телефон.

Приходимо додому. Миємо руки, беремо в черговий раз смартфон, викладений на полицю або ліжко і … Питається – навіщо мили руки?.

Думаю, ви добре розумієте ту ланцюжок, завдяки якій телефон стає головним носієм патогенних мікроорганізмів . Часом страшно уявити, з яких публічних місць мікроби потрапляють на екран смартфона, через що він стає в 10 разів брудніше унітазу.

Деякі фахівці заявляють, що дезінфекція носяться пристроїв важливіша, ніж носіння лицьових масок – коронавірус виживає на скляних поверхнях до декількох днів.

Чим очищати смартфон? Офіційна рекомендація Apple і інші компанії радять робити це м’якими серветками з мікрофібри, змоченими в 70% ізопропілового спирту. Не рекомендується використовувати відбілюючі речовини (перекис водню).

Важливо – витримуйте час! Зараза не гине моментально – залиште гаджет в «візуально вологому» стані не менше ніж на хвилину.

Коли потрібно дезінфікувати? Після кожного «виходу в світ». Причому спочатку обробили смартфон, а вже потім вимили руки.

Ця рекомендація актуальна не тільки в період поширення вірусу , але і в будь-який інший час. Прикладаючи телефон або руки після використання гаджета-на-віч, ми кожен раз переносимо мікроби на зони поблизу слизових оболонок

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry