Галка рекомендує: чому потрібно їсти морську капусту

Автор: Єва Жасминова

09 Oct, 2020 17:54

Галка рекомендує: чому потрібно їсти морську капусту

Про унікальні властивості морської капусти знали ще у Стародавньому Китаї. Китайці навіть внесли її до переліку лікарських засобів, які потребує людина.

Цей морський продукт дуже популярний в Японії – із нього готують більше 300 страв, пише itvmg.

Морську капусту відносять до роду бурих водоростей. Найбільші ліси бурих водоростей є в Льодовитому океані, Північно-Атлантичному океані, Північному морі. Зазначимо, що у південних морях морська капуста досягає середньої величини, тож її вважають не такою корисною.

Морська капуста, яку добувають у холодних морях, має велику кількість біологічних речовин. Науковці пов’язують це з меншою випаровуваністю йоду в північних морях.

Морська капуста – це безліч вітамінів, мікроелементів і амінокислот. Також це чудовий засіб для очищення організму від шлаків.

У морській капусті в два рази більше фосфору, в 11 разів більше магнію, в 16 разів більше заліза і в 40 разів більше натрію, ніж у звичайній. Зазначимо, що також вона містить полісахариди, фруктозу, альгінову кислоту, йод, вітаміни В1, В2, В12, Д, А, Е, аскорбінову кислоту, калій, клітковину, мікро- і макроелементи.

Морська капуста поліпшує травлення та процес обміну в організмі. Також сприяє зміцненню імунітету, нормалізації функцій щитовидної залози , центральної нервової системи і серцево-судинної системи.

Додамо, що лікарі рекомендують вживати морську капусту, оскільки цей продукт виводить токсини, радіонукліди, холестерин, також усуває вітамінно-мінеральну недостатність.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry