Галка рекомендує: чому варто регулярно вживати чорницю

Автор: Єва Жасминова

25 Sep, 2020 14:36

Галка рекомендує: чому варто регулярно вживати чорницю

Свіжа чи сушена, перетерта з цукром або у вигляді соку, чорниця здатна забезпечити вас купою поживних речовин та принести значну користь вашому здоров’ю.

Вона містить величезну кількість вітамінів, мінералів та антиоксидантів, пише Жіночий світ з посиланням на News 18.

Нещодавно опубліковане в журналі Journal of Gerontology Series A дослідження показало, що щоденне вживання 200 г чорниці сприяє зниженню артеріального тиску та полегшенню симптомів гіпертонії. В дослідженні взяли участь 40 людей, які з’їдали по 200 г чорниці щодня протягом місяця.

Однак, це лише одна з численних переваг регулярного вживання чорниці. Ось ще декілька причин включити її до свого раціону:

Чорниця сприяє схудненню. Чорниця – це ідеальна закуска для людей, які стежать за своєю вагою. Вона багата на клітковину та поживні речовини, які допоможуть вам залишатися ситими довше. В той же час, чорниця дуже низькокалорійна. Тому вона допомагає позбутись потягу до їжі та сприяє схудненню.

Чорниця бореться з ознаками старіння. Чорниця багата на вітаміни та антиоксиданти, які сприяють здоров’ю шкіри та волосся, а також зменшують наслідки вікових пошкоджень клітин. Тому регулярне вживання чорниці допомагає уповільнити старіння.

Чорниця покращує когнітивні функції. Антиоксиданти, вітаміни та мінерали в чорниці також допомагають зменшити окислювальний стрес, який впливає на мозок і організм загалом. Це допомагає стимулювати роботу мозку, покращити пам’ять, а також уповільнити віковий когнітивний спад.

Чорниця допомагає уникнути хвороб серця. Чорниця допомагає знизити кров’яний тиск, збільшити чутливість до інсуліну, а також знизити рівень “поганого” холестерину ЛПНЩ. Все це допомагає зміцнити здоров’я серця.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry