“Галка” рекомендує: добірка серіалів на вікенд

Автор: Зелінська Таня

28 Гру, 2019 10:40

“Галка” рекомендує: добірка серіалів на вікенд

Субота створена для того, щоб повністю забути про роботу, влаштуватися в ліжку зручніше і подивитися нову добірку серіалів.

  • Дика дика країна (Wild Wild Country)

Індійський гуру Бхагаван Шрі Раджніш – дуже суперечливий для всіх навколо, окрім своїх наступників.

Одного разу він купив занедбаний ранчо, де збирався побудувати місто на 50 тисяч осіб прямо в серці Орегонської пустелі, щоб дати житло своїм послідовникам. Нікому з місцевих жителів не сподобався такий масштабний переїзд людей на їхні землі – назрів справжній національний скандал.

Саме він увійде в історію, як найбільша справа про отруєння в США, масова справа про незаконне прослуховування телефонних розмов, а також як найбільша імміграційна справа в історії шахрайства.

«Дика дика країна» – документальний серіал виробництва Netflix. Він вийшов дуже вдалим, не надто швидким, але і не затягнутим. Інтерв’ю виглядають відмінно, тому що це лише кілька ключових людей, до яких ти швидко прив’язуєшся і запам’ятовуєш їх, а не кілька десятків невідомих людей, які збивають тебе з пантелику.

Найбільше вражає те, як жителі громади говорили про свого «гуру» Бхагаван – це було не просто повагу або любов, це була якась звіряча прихильність, адже люди були готові померти заради свого ватажка, а це виглядає дуже страшно.

Що стосується достовірності, то багато критики кажуть, що сценаристи упустили пару дуже важливих аспектів, наприклад, потенційне поширення СНІДу, але те, що показали – змусить вас сидіти з відвислою щелепою.

  • Повернення додому (Homecoming)

Хайді Беркман отримала диплом психологічної спеціальності, але так і не змогла знайти сили та бажання працювати за освітою. Замість цього вона працює офіціанткою в різних забігайлівках.

Правда, була в її біографії одна сторінка, під назвою «Повернення додому». Хайді працювала на території засекреченого державного об’єкта, де її головним завданням була реабілітація хлопців, які повернулися з гарячих точок. Важливо було допомогти їм повернутися до повсякденного життя, навчити по-іншому дивитися на речі і згадати, що таке спокійне життя.

Але чи зможе сама Хайді повернутися до спокійного життя, після всього, що їй довелося пережити?

Серіал «Повернення додому» – це досить важкий психологічний трилер. Сама його назва говорить багато про що, а застосувати його можна практично до всіх, в тому числі, і до головної героїні Хайді Беркман.

Її грає Джулія Робертс, і їй вдалося показати справжню розгубленість, пригніченість героїні і невпевненість у тому, що відбувається – ось вона успішна, як тут же стоїть в самому огидному кафе міста і обслуговує відвідувачів.

Також серіал намагається відповісти на питання, чому не завжди варто себе звинувачувати в події, і зайвий раз нагадує людям про те, що ми не всесильні. Кінцівка змушує поміркувати – якщо ви любите таке, то швидше за включайте і дивіться.

  • Різдво з сімейкою Муді (A Moody Christmas)

Хлопець на ім’я Ден – австралієць, який рік тому переїхав до Лондона. Але ось уже скоро Різдво, сімейне свято, і він повертається на батьківщину. Правда, настрою у нього ніякого немає, адже прямо в аеропорту його кинула дівчина Фібі.

Вдома Дена зустрічає трохи божевільна сімейка – одні дістають з розпитуваннями про особисте життя, інші хочуть скоріше закінчити стрижку газону, а треті взагалі оголошують про те, що чекають дитину. Загалом, все в кращих сімейних традиціях.

«Різдво з сімейкою Муді» – це просто вибух мозку, причому в хорошому сенсі. За різдвяним столом відбувається повна вакханалія, від якої дуже смішно – саме те, щоб влаштувати собі релакс суботнім вечором. Дуже шкода, що серіал складається всього лише з шести коротких епізодів, тому що цього катастрофічно мало.

Джерело: BigGeek

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...