“Галка” рекомендує: добірка серіалів на вікенд

Автор: Костинюк Олександр

22 Лют, 2020 09:38

“Галка” рекомендує: добірка серіалів на вікенд

Не знаєте, як провести зимові вихідні? У цій добірці – три серіали, які не дадуть нудьгувати.

“Політикани” (Political animals)

Елейн Барріш – сильна і вольова жінка, яка вже має все. Але хто відмовиться залишити слід в історії США, як політик, і тим більше як президент?

Колишня дружина президента США і так перебуває на піку популярності, але час грає з нею злий жарт, а популярність лише переростає в ще більші проблеми не тільки з політикою, але і з особистим життям. Чи зможе Барріш зломити всі перешкоди на шляху, чт все закінчиться трагічно?

Серіал “Політикани” частково спирається на життя Хіларі Клінтон, причому за основу беруть не лише її політичну діяльність, а й поведінку під час зустрічей, проблеми зі здоров’ям і коло спілкування. При цьому не варто чекати від цього серіалу біографічності – тут багато вигаданого і спірного.

Загалом, це гарне шоу про сильну жінку. Персонажі динамічно розвиваються, ви будете насолоджуватися їхньою грою, музикою і чудовим антуражем.

“І не лишилось жодного” (And then there were nоne)

1939 рік, ось-ось почнеться війна в Європі, повітря просочене хвилюваннями. Десять людей, раніше між собою не пов’язаних, були запрошені в особняк сімейства Оуен на Солдатський Острів (південь Англії), який відрізаний від усього розвиненого світу .

Як тільки гості сіли за стіл, почали відбуватися шокуючі речі – ввімкнулися колонки, де звучали звинувачення в адрес кожного з відвідувачів. З’ясувалося, що нікого з сімейства Оуен немає і не буде, а гості в особняку вмирають один за іншим. Ті, що вижили, налякані і не знають, як себе вести, адже дороги назад немає, а вбивця так і не був помічений.

“І не лишилось жодного” – відмінна адаптація роману “Десять негритят” від письменниці Агати Крісті. BBC чудово попрацювали і змогли передати атмосферу книги: захоплюючі пейзажі, шторм, внутрішнє оздоблення особняка, музика. Темряви і похмурості вистачає – автори змогли зробити так, щоб глядач відчував постійне почуття страху, навіть – параної.

За три години ви також зможете перейнятися акторською грою: кожен персонаж має свій характер, звички, манери, а ставлення до них змінюється від співчуття до звинувачень протягом усіх епізодів.

Якщо ви фанат творчості Агати Крісті і втомилися від безнадійних адаптацій її творів, то вам просто необхідно подивитися цей фільм!

“Німеччина 83” (Deutschland 83)

НДР і ФРН 1983 року року, Схід і Захід змагаються як ніколи раніше – Холодна війна в самому розпалі. Люди в білих комірцях вирішили, що Мартін Раух, 24-річний прикордонник з НДР, повинен стати секретним агентом в Західній Німеччині.

Тепер він Моріц Штам, ад’ютант генерала Едель, і його головне завдання – дістатися до таємних документів, простежити за всіма пересуваннями, доповісти наперед плани противника.

Такі рішення завжди приймаються важко, але чи зможе з ними впоратися молодий солдат, коли вдома його чекає хвора мама і дівчина?

Цей серіал випустила сама Німеччина. Ба більше, “Німеччина 83” дозволяє по-справжньому зануритися в історію, так як прототипом головного героя став агент Райнер Рупп, який служив у 1968 році. Ця картина не потопає в похмурості, навпаки – тут є місце сонцю, іронічним жартам і дитячому сміху.

Акторський склад дуже сильний. Видно, як важко приймати відповідальні рішення, та й персонажі другого плану буквально відтворюють дух того часу.

Джерело: BigGeek

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry