“Галка” рекомендує: корисні поради новачкам, як робити ставки на футбол

23 Тра, 2019 13:34

“Галка” рекомендує: корисні поради новачкам, як робити ставки на футбол

У цій статті розкажемо, як правильно робити ставки на футбол.

Новачки знайдуть для себе 10 простих кроків, щоб успішно вигравати на ставках та збагатитися.  

Отже, як правильно робити ставки на футбол:

Все про ставки на футбол дивіться тут: https://otstavka.net/prognozi/.

Пропонуємо вашій увазі 13 простих кроків для новачків. Вони полягають у наступному:

 1. Вам потрібно зрозуміти для себе, що виграш у ставках на футбол має під собою мету збагачення. У іншому разі — все марно. Після відповіді на це питання перейдіть до наступного:
 2. Розробка стратегії. Вона може бути розроблена самостійно, а може запозичуватися готовою стратегією, яких достатньо в інтернеті.
 3. Розрахуйте свій ігровий банк. Визначте, скільки грошей ви будете витрачати на ставки. Суму цих грошей поділіть на кількість ставок, їх розмір.
 4. Уважно слідкуйте та будьте у курсі подій обраного вами футбольного матчу.
 5. Грайте тільки у великих БК. Чим “сильніша” компанія, тим більше вона турбується про чистоту репутації. Дізнайтеся про наявність ліцензії на трудову діяльність. Не буде зайвим поцікавитися про відгуки у інших користувачів цієї “контори”. Тільки після цього можна починати робити ставки на футбол.
 6. Не варто спокушатися на занадто великі коефіцієнти. Це пастка від шахраїв.
 7. Не робіть експрес-ставки. Вони вміщують у собі декілька результатів, коефіцієнти котрих перемножуються між собою, і якщо хоча б один з них не зіграє, загальна ставка не виграє.
 8. Не робіть ставки на явних фаворитів матчу. Часто, футбол — гра непередбачувана, тому результат може бути не на користь найсильнішої команди. При нічийному рахунку, або поразці лідера, ваша ставка буде марною. Таких прикладів у футболі дуже багато.
 9. Не можна піддаватися емоціям.Грайте з холодною головою. Навіть коли вдача повертається до вас обличчям, зумійте вчасно зупинитися та знайти сили покинути гру. Наполегливі везунчики нерідко програють.
 10. Не відступайте від обраної вами стратегії навіть при невдачі. Пам’ятайте, що після невдач обов’язково буде покращення.
 11. Не робіть ставки на свою улюблену футбольну команду, або її гравців. Ваші пристрасті не повинні бути пов’язані з грою у букмекерській конторі. Таке відношення до діла не зможе допомогти вам тверезо оцінити можливі ризики та зробити надійну ставку.
 12. Граючи в БК, вам необхідно бути у тренді усіх футбольних подій. Також радимо вам постійно слідкувати за станом справ у командах, переходом футболістів, та цікавитися статтями футбольних фахівців. Це допоможе ставити на ті події, котрі принесуть вам успіх.
 13. Ніколи не забувайте, що життя складається не тільки зі ставок у БК!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry

Loading...