“Галка” рекомендує: мобільні додатки букмекерських контор та їх рейтинг

24 Чер, 2019 19:28

“Галка” рекомендує: мобільні додатки букмекерських контор та їх рейтинг

Мобільні версії БК можуть бути повноцінною заміною звичних букмекерських контор. Стаття допоможе дізнатися про мобільні додатки та як завантажити 1xbet на Android.

Мобільні додатки БК та їх рейтинг

З кожним роком все більшої популярності набувають мобільні додатки: букмекерські контори розробляють їх для поширених операційних систем гаджетів, серед яких продукція Apple, пристрої на Android і Windows. Букмекерські контори можуть мати мобільні версії як у вигляді додатку, так і позиціонувати їх як заміну повноцінним програмним рішенням. Стаття допоможе дізнатися про мобільні додатки та як завантажити 1xbet на Android.

Які критерії складання рейтингу ми використовували?

При складанні рейтингу найкращих мобільних додатків букмекерських контор використовувалося кілька основних критеріїв, серед яких:

1. Наявність мобільного сайту. Деякі букмекери обмежуються створенням додатків для iOS і Android, інші розробляють міні-сайт для будь-яких гаджетів.

2. Наявність додатків для різних операційних систем. Більшість букмекерів розробляє мобільні додатки для Android.

3. Наявність україномовних версій. Якщо компанія має функціональний мобільний сайт і розробляє програми для різних операційних систем, але при цьому не підтримує українську мову, її привабливість для україномовних гравців знижується.

4. Функціонал. Всі хороші мобільні букмекерські контори дозволяють робити ставки з різних мобільних гаджетів. Подальший функціонал залежить від конкретного букмекера: деякі компанії дозволяють проходити за допомогою мобільних пристроїв реєстрацію, поповнювати рахунок, виводити гроші, робити ставки на тоталізаторі і казино. Інші обмежуються лише ставками на спорт і поповненням рахунку.

Даний список показує наявність мобільних версій додатків у легальних букмекерських конторах, які приймають інтерактивні ставки на території України. Всі мобільні версії сайтів і мобільні додатки букмекерів доступні для гравців безкоштовно і оснащені основними опціями офіційного сайту: реєстрація, поповнення рахунку, розміщення онлайн-ставок і виведення коштів.

БК 1хСтавка

БК 1xbet розробляє власне програмне забезпечення. Також є повнофункціональний мобільний сайт і додатки для Android і iOS.

Бонус: Грошові кошти

Фонбет

Велика букмекерська контора, яка використовує ПЗ власної розробки. Є програми для iOS, Android, мобільний сайт і клієнти для Windows і Mac OS.

Бонус: Пільговий-експрес

БК Ліга Ставок

Легальна букмекерська контора, яка пропонує повноцінний мобільний сайт і додатки для iOS, і Android з можливістю реєстрації та перегляду трансляцій.

Бонус: Фрібет

Як завантажити 1хbet на Аndroid

Перед завантажуванням слід переконатися, що версія операційної системи на смартфоні відповідає мінімальним вимогам програми (версія Android 4.1 і вища).

Гравець отримує доступ до всіх функціональних можливостей програми лише після створення облікового запису та заповнення даних в особистому кабінеті. Зареєструвати аккаунт можна за номером телефону, адресою електронної пошти або шляхом прив’язки аккаунта в одній із соціальних мереж. Якщо гравець вже зареєстрований в БК 1xbet, то увійти в додаток він може відразу після встановлення додатку – використовуючи свої персональні дані.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry